Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! Volt köztetek olyan...

Anyukák! Volt köztetek olyan akinél előfordult szülés utáni depresszió?

Figyelt kérdés

Az én családomban eddig minden nőnél előfordult szinte ez a dolog. Kicsit paranoiás vagyok,félem hogy ez engem is "fenyeget".

Aki tapasztalta ezt,az hogy élte meg?

8hónapos kismama



2018. aug. 1. 19:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én is, mint az egyik korábbi valaszadó, pörgős voltam, folyamatosan dolgoztam a vendéglátásban, mindig mentem valahova valakivel. A mi babánk nem volt betervezve, és még nem akartam, így engem már a terhesség alatti depresszió sem került el. Nagyon nehezen viseltem, igazából fel sem fogtam, hogy terhes vagyok, azt pedig még mindig nem szoktam meg, hogy mostmár anyuka. 23. héten a klinikára kerültem veszélyeztetett terhességgel(valószínűleg túlhajtottam magam) és a többi 15 hetet rettegésben éltem meg, az ágyból se szabadott volna felkelnem. Itthon vagyok a 3 hónapos kislányommal, akit imádok, de a férjem heti 6 napot dolgozik, reggeltől késő estig. Nem merek segítséget kérni a szüleimtől, mert félek, hogy alkalmatlannak találnának. A klinikán voltam pszichológusnál, ah nem segített, úgy érzem, gyógyszerre lenne szükségem. A pszichiáterre meg nem telik sajnos. Igyekszem túlélni minden napot.
2019. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!