Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mulik el a rosszullet/ha...

Mikor mulik el a rosszullet/hanyinger terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 hetes kismama vagyok. Mar az 5. hettol szornyu hanyingerrel, emelygessel, gyakran hanyassal jaro tuneteim vannak. Az elejen meg ugy ahogy, de kibirtam mara mar kivagyok. Enni nem nagyon tudok. Ma reggel 1db almat tudtam megenni es kb 10perc mulva rohantam is a wcre. Egesznap fekszem, takaritani szerettem volna de nem sikerult hiszen hanyingerem lett ismet. Magne B6 vitamint szedek ami egyszer segit egyszet nem. Ha tudnatok valami jol bevalt praktikat vagy otletet mondani annak nagyon orulnek!

Koszonom a valaszokat elore is!



2018. aug. 2. 11:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

13 hetes vagyok és tart még mindig.

De dolgozok, egyetlen nap volt amikor feküdtem.

Nem is lenne jobb.

2018. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Azt mondják a 12.hetes korig elmúlik. Ennek ellenére nekem kb 17-18 hetesen múlt el. De helyette jön sorba minden más.

-etelundor

-fejfajas

-kialvatlanság

2018. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Külön B6 vitamint szedj inkább vagy B-komplexet. Ha nagyon rossz, manapság dokival gyógyszert is lehet íratni (azt hiszem, a Cerucalt szokták).

Egyébként ki kell tapasztalni, mit bírsz, valaki csak a sósat, édeset, savanyút, fűszereset, hideget, tejet, gyömbért...stb. tudja lenyelni, tök egyéni.

Az egyiknél nekem a 6-13-dikig tartott és csak chipset ettem gyógymódnak, a másiknál a 5-24. hétig tartott és leginkább a kolbászra voltam rákattanva. :) Ezen kívül a friss levegőn séta (zsebemben zacskóval) mindig sokat segített, ha nem vagy nagyon gyenge, inkább mozogj valamennyit, mert a fekvéstől kialakult alacsony vérnyomástól is simán lehet szédülős hányingered, amikor ritkán felállsz.

2018. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Kedves 3as hozzaszolo. Nem tudom te hogy voltal vele, de sajnos olyan "szerencsem" van hogy egyszeruen nem birok kikelni az agybol. A takaritas sem megy egyszeruen csak is ugy ha leulok mindig pihenni. Nekem annyit nem er sem a munka es semmi mas, hogy en megmutassam hogy dolgozom es szuper anyuka vagyok mikozben a hanyas kerulget. Viszont orulok ha te megtudtad ezt tenni mert akkor az elottem szolokhoz csatlakozom, hiszen nem hiszem hogy olyan eros tuneteid voltak. De gratulalok.

Tobbieknek viszont koszonom a valaszokat igyekszem kiprobalni a nektek bevalt dolgokat.

2018. aug. 2. 14:32
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem a 8-9 hét volt a legdurvább, az volt a csúcs. Most vagyok a 10-11 hét között, már érzem a javulást, egyre jobban vagyok.

Első babammal a 14. hétig tartott de ugyanakkor nála nem voltak ennyire durva tünetek.

2018. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy jobb lesz. Most a 11.hétre visszatért durvábban. Az idő miatt kijött a migrénem. Lehetne már február!😃
2018. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az 1. gyereknél 12. hétig, a 2. gyermeknél a terhesség végéig megmaradt. Igaz, hogy a 6. hónaptól a hányás csak időnként jött elő, de az undor az ételtől megmaradt végig.
2018. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
En vegig hanytam a 9 honapot mind a ket gyerekkel.
2018. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
3. Válaszoló, kéééépzeld,én sem dolgoztam már nagyon korai terhességemtől,mivel annyira hánytam és émelyegtem,hogy ha nem vízszintesbe voltam jobb oldalra feküdve azonnal hánytam,ez napi 10-12 alkalmat jelentett (hol kisebb hol nagyobb hányás formájában), és így mint orvosi szakasszisztens nehezen láttam volna el a munkámat,ha 20 percenként rohanok ki a páciensek mellől,vagy egy injekció beadás közben lerókázom... és nem,nem táppénzcsalás... primitív vagy!:)
2018. aug. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,ugyanígy voltam.. csak fekve bírtam átvészelni ezt az időt,nulla energiám volt :( minden praktikát kipróbáltam,hideg cola és stb.. magne b6 amit szedtem,de váltottam magnosolvra majd magnesii citrire ami segített hébe hóba...

Ha valaki,én tudom milyen borzasztó ez az állapot,és tudom amikor benne vagy,lehetetlennek tűnik hogy egyszer véget ér... én is így éreztem :(

14. Hétig tartott,azt hittem sosem érem el..

Viszont így 35 hetesen olyan távolinak tűnik :)


KITARTÁS!!!

2018. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!