Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egésznap hánytam hogy...

Ma egésznap hánytam hogy fogok így holnap dolgozni? Megígertem a főnökömnek hogy még fogok dolgozni. Még csak 13hetes vagyok

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mész be, ennyi.


Nehogy már széthányod az agyadat és még melózzál. A fenét, csücsüljél otthon a fenekeden - wc mellett :(


Ki nem rúghat, ha szarul vagy, menj táppénzre.

2018. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
A mártírkodás. "Megígértem, hogy még fogok dolgozni". Nem kellett volna, nem tudhattad hogy leszel. Megmondod, hogy sajnálod, azt hitted jobban viseled, de ez van, nem tudsz menni
2018. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Megmondod hogy rosszul vagy és mégsem tudsz menni. Nem a főnököd lelki világa hanem a ti egézségetek a fontosabb.
2018. aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ohh, és most a főnököd érzései a fontosak vagy az, hogy esetleg ne tedd ki a nyelőcsöved a padlóra és nem kerülj kórházba vészes hányással???

Ha non-stop rókázol, nem tudsz dolgozni, hiába ígértél mást! Nőjj fel!

2018. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már felhívtam és megmondtam neki hogy holnap nem megyek.
2018. aug. 5. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nővérem a 22.hétig hányt. Már át is kérette magát 4 órás státusztba. Mondta, hogy képtelenség megcsinálni a munkáját ennyi idő alatt, de ennyit bírt dolgozni. Volt, hogy az utcán jött rá a hányás vagy a munkahelyén, bárhol. Aztán egyik napról a másikra elmúlt, azóta újra többet dolgozik. Ha rosszul vagy, akkor teljesen mindegy mit ígértél, de a 13.hét még belefér az első trimeszteri rosszullétbe, lehet napokon belül elmúlik.
2018. aug. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!