Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A világ legmocskosabb emberétő...

A világ legmocskosabb emberétől várok gyereket Olyannyira utálom őt hogy a gyerekem iránt sem érzek semmit ez normális?

Figyelt kérdés

A kisbabámra aki a hasamban növekszik egyszerűen semmilyen érzelmet nem táplálok felé

Sajnálom.

De nem tudok mit tenni.

A párom egy mocskos szemétláda és emiatt a kisbabámban is csak azt érzem hogy egy mocsok ember gyereke.

Szinte olyan mintha megerőszakolásból várnám hasonló érzelmek kavarognak bennem.

Nemtudom.

Gondolkoztam azon hogy örökbeadom de régen mindig is anya akartam lenni.

Most itt van az alkalom de így ahogy alakult sajnos legszívesebben megsemmisülnék nemhogy gyereket vállalnék....


2018. aug. 7. 12:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

Kimaradt valami a történetből?

Már a terhrsség előtt is "mocskos ember" volt? Akkor francért kezdtél vele?

Bírom a sok hüle nőt aki összeáll mindenféle hülye farokkal majd sír hogy milyen lesz így később, meg a gyerek stb.

Azt meg ne magyarázd már meg, hogy fél évvel korábban egy földreszállt angyal volt mert nehezen hihető.

2018. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Könyörögve kérlek, hogy add örökbe!

Mindenkinek úgy lesz a legjobb.


Te vagy a 20 éves, érettségi nélkül, aki nem hajlandó dolgozni. A pasid egy drogos és te nem vagy hajlandó szoptatni sem, mert félted a melleidet és nyűgnek tartod az egészet.

Ez kb a 40. kérdésed.


Add örökbe! Életed első, felnőtt, felelősségteljes döntése lenne.

2018. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondoltam, hogy az ő oasija a drogos, akivel olykor verekedni szoktak. Arról is volt már pár kérdés.

Kérdező, ez nem lesz jó.

Vagy elhúzol a gyerekeddel valahova, vagy ha a farok fontosabb akkor örökbeadod és a továbbiakban leszel kedves egyedül szenvedni ettől a "mocsok" embertől. Ne a gyerek életét tedd tönkre.

2018. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
A végén mi tőrtént ?
2019. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%

24, hosszú sztori. Telehânyta hónapokon át a kérdéseivel a gyk-t.

A lényeg, hogy megtartotta. A nagyival élnek, és az exe néha meglatogatja őket.

2019. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Remélem imádja a gyerekét lány vagy fiú ? Bár melyik is csak szerese gratulálok anya vagy sók boldog napot nektek . kérlek ne utálja a gyerekét az apa miatt .
2019. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!