Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A világ legmocskosabb emberétő...

A világ legmocskosabb emberétől várok gyereket Olyannyira utálom őt hogy a gyerekem iránt sem érzek semmit ez normális?

Figyelt kérdés

A kisbabámra aki a hasamban növekszik egyszerűen semmilyen érzelmet nem táplálok felé

Sajnálom.

De nem tudok mit tenni.

A párom egy mocskos szemétláda és emiatt a kisbabámban is csak azt érzem hogy egy mocsok ember gyereke.

Szinte olyan mintha megerőszakolásból várnám hasonló érzelmek kavarognak bennem.

Nemtudom.

Gondolkoztam azon hogy örökbeadom de régen mindig is anya akartam lenni.

Most itt van az alkalom de így ahogy alakult sajnos legszívesebben megsemmisülnék nemhogy gyereket vállalnék....


2018. aug. 7. 12:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi infó alapján a helyedben én úgy indulnék neki a dolognak, hogy örökbeadom. Szülés után még valahány hétig meggondolhatod magad. Igaz ez mind sok macerával jár, de ez most a legkisebb bajod. Amikor megszületik, ott fog ez eldőlni benned igazán, addig nem. Viszont ha akkor úgy döntesz, hogy mégis megtartod, az legyen életed legfelelősségteljesebb döntése, és esküdj meg magadnak, hogy annak a gyereknek minden tőled telhetőt meg fogsz adni. Nem gondolhatod meg magad útközben.

Ha pedig örökbeadod, ne érdekeljen mások véleménye. Egyik oldalról persze, szörnyű dolognak hangzik. A másik oldala meg az, hogy rengeteg jó embernek és nem utolsósorban a babának adnak esélyt az örökbeadó nők, úgyhogy mondhatni "jó, hogy vannak".

2018. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%

Nézd, szerintem válts szemléletet!

1, ez a baba 50%ban te vagy

2, ha megszülöd és megtartod egyedül, csak rajtad múlik milyen emberke, személyiség lesz belőle!

3, ő egy kis élet, aki nem tehet arról, h ki az apja, de egy élet! Aki belőled fejlődik, te táplálod.

4, többen írták, h sokaknak nem adódik meg h anyává válhanak.

5, ne hagyd h az apja iránti utálatod a babára is kivetítsd, tekints rá pl "donorként".

6, tudod úgy intézni h köze ne legyen a gyerekhez, és a jövőben találhatsz még olyan férfit aki megfelel neked és jó apakép is lehet a babádnak.

2018. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
37%
Egy mocsok emberrel miért feküdtél le? Ha nem tudsz tőle menekülni kérj segítséget.
2018. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
27%

Nem sajnállak... nem nyavalogni kell, hanem védekezni.


Érdekes, én miért nem estem még teherbe 12+ év alatt, és miért CSAK akkor, mikor terveztük? Nem is értem... :D

2018. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet furcsán fog hangozni, de a szülésig nekem sem volt nagy érzelmi kötődésem a fiam iránt.

Nagyon hülyén éreztem magam. Azt hittem pszichológiai eset vagyok.


Aztán a születése után minden helyre állt. Utána olvastam és meglett a válasz: elég sokan vannak, akik csak a személyes találkozás után tudnak kötődni a gyermekükhöz. Amíg a pocakban van, nem látod a szemeddel, addig az agyad is nehezen hiszi el, hogy van, hogy ő egy élet. Van ilyen.

(És igen, most már nagy a szerelem! És bár boldog családban élünk hárman, a fiúnk egy teljesen más személyiség mint mi, úgyhogy ne alapozz arra, hogy a gyermeked az apa kicsinyített mása lesz.)

2018. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

De miért tartottad meg? Teherbe estél (vigyázni kellett volna), ezért van az abortusz. Most hány hetes vagy?

Én a helyedben örökbe adnám. Nem hiszek abban, hogy idővel majd megszereted.

Két gyermekem van, mindkettőt imádtam az első pozitív teszt óta (már előtte is, mert nagyon bíztam abban, hogy megfogantak). Létezik olyan, hogy anya és babája nehezen szokik össze, de hogy a hasadban fejlődő baba iránt semmi szeretetet nem érzeé, az szerintem durva. Én a helyedben nem bíznék abban, hogy megszeretem.

Elkezdeném intézni az örökbeadást. Ha idővel, amikor (a terhesség vége felé az anya szinte már ismeri a gyermekét, kitapinthatja a talpacskákat, ráhangolódik a baba bioritmusára) már nagyon kézzel foghatóvá válik a terhességed, és esetleg mégis felébred az anyai ösztönöd, még mindig mondhatod azt, hogy megtartod.

De tényleg? Mikor tudtad meg, hogy egy ilyen r.hadék férfitől vársz gyereket? Egyáltalán mi történt? A szex pillanatában még csodás ember volt, gyereket terveztetek? Aztán teherbe estél, a pasiról pedig kiderült, hogy r.hadék? Segíts már megérteni!

2018. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az aki már kb. 5 kérdést kiírt a pasijáról, aki inni jár meg a családról aki terhesen dolgozni küldi?

Meddig drámáztok még?!

2018. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Idő kell amíg az ember megszereti a gyermekét, nem mindenkinek megy az első pillanattól. Nekem is idő kellett...főleg az elsőnél. A másodikat valahogy már a pocakban szeretem, de már van tapasztalatom, tudom milyen csodás kis lény lesz majd.
2018. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
27%

14

Mert mázlid van, hogy nem ütött be a pearl index.


Erre azért ne legyen ilyen nagy képed.

2018. aug. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
És miért látod ilyen mocskosnak a gyereked apját? Mit tett?
2018. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!