Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik várandós vitamint...

Melyik várandós vitamint ajánljátok?

Figyelt kérdés

Párom a 5. Hétben van jelenleg ( első "terhességi" vizsgálat) plusz innentől terhességi gondozás elindítva.


Gyerekes kismamákat, anyákat kérdezném hogy milyen terhességi vitaminokat szedtek a 3 trimeszter alatt? Tudom hogy minden nő más és minden nőgyógyász más vitamint mond (vagy szerződés miatt mondják)


Nekünk ezt mondták : [link]


Ilyenkor meg kell fogadni az orvos tanácsát? Vagy ezek ált szponzoráció miatt ragaszkodnak 1 féléhez?


Melyik lenne a legjobb?



2018. szept. 4. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Trimestert ajánlom.
2018. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

En ezzel a vitaminnal meg nem is talalkoztam 😄

Nalam a gravida valt be,a tobbit ugy tudom mar szetbontottak trimeszterenkent,mert elvileg minden trimeszterben mas a szukseglet.

Nem muszaj egyebkent azt venni,amit a doki javasol.

Egyebkent mindenkinek mas jon be,sokaktol olvasom,hogy a Gravidatol hanyingeruk volt stbstb. Vegyetek,ami szimpatikus szerintem aztan ha nincs vele baja a kismamanak maradjon annal a markanal.

Jo egeszseget parodnak es gondtalan babavarast 🤗

2018. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Elevitet szedtem az első terhességemnél is és most is :)
2018. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Dm A-Z Mama. Az összetevőket érdemes nézni, sokszor az olcsóban is ugyanaz van, mint a dragában.

Ki kell próbálni, nem biztos, hogy ami másnak beválik, nektek is, lehet hogy hányingere lesz tőle. Nagyon elrontani nem lehet egyébként, szinte bármelyik jó lehet.

2018. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gravidával kezdtem, de hánytam és émelyegtem tőle, felerősítette a tüneteket, így Femibionra váltottam. Mire az elfogyott, a 2. trimeszterbe léptem, és folytattam a Gravida szedését, minden rendben volt, nem okozott további rosszulléteket, a leleteim is jók voltak.
2018. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elevitet szedtem a terhesség előtt már 2 hónappal.. Ez 3 részre van szedve, nekem nagyon bevált. Következő babánál is ezt fogom szedni.
2018. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jutavit magzatvédő terhesvitamint
2018. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt szedtem. Szerettem mert nem volt illata és be tudtam venni (volt, hogy megéreztem a gravida illatát és hányingerem lett)
2018. szept. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elevittel kezdtem majd Gravidára váltottam.Szerintem ugyanolyan jó ,csak olcsóbb.A váltásnál 1-2 napig néha émelyegtem,de elmúlt gyorsan
2018. szept. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én első terhességemnél Pharmaton Matruelle-t szedtem, mert ezt ajánlotta az orvos. Mert ezért kapott jutalékot valószínű. Nem volt vele gondom. Most másodiknál Femibiont. De ikreket várok, ezért döntöttem e mellett, erről több jót hallottam. Ezzel sincs semmi bajom.


Ki kell tapasztalni, mert nem mindenki bír mindent. Van akinek hányingere van, van aki hízik, van aki szédeleg bizonyos vitaminoktól. Van 9 hónap megtalálni a jót. Az elején fontos a folsav, 3.hónaptól már egy jobb fajta multivitamin egy két plusz kiegészítővel akár, tökéletes lehet.

2018. szept. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!