Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe estem? Lehetséges ez?

Teherbe estem? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Pontosan egy héttel ezelőtt, szerda este nagyon erős hányinger jött rám. Vasárnap reggel a napom szédüléssel indult, amikor fel bírtam kelni, ki kellett mennem hányni. Azóta mindennap hányinger gyötör, tegnap este megint iszonyatosan erős volt. Most enyhe, elviselhető émelygés van csak. Vasárnap reggel második pisivel negatív lett a teszt.(mondjuk nagyjából fél éve porosodott a polcon) Szagokra nem vagyok érzékeny, a mellem sem feszül, viszont az őszibarackos italokra ráfüggtem. Menstruációm augusztus 23.-ától 30.-ig volt.(nem veszem készpénznek, anyám mikor engem várt, 16. hétig normálisan menstruált) Fáradt is sokszor vagyok, étvágyam annyira nincs. Mikor lenne érdemes még egy tesztet csinálnom? Illetve milyen márkájú(ak) a legjobb(ak)?


24L



2018. szept. 5. 10:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy 2 napig szúrt a jobb petefészkem környékén, közvetlen az első rosszullét előtt. A víz miatt erősödik a hányinger, vasárnap reggel konkrétan 4-5 korty víz után kellett hánynom, viszont a rostos őszilé vagy őszibarackos tea jólesik minden mennyiségben.
2018. szept. 5. 11:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg tombol egy ilyen vírus is.
2018. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, most van egy ilyen hányós vírus is, simán lehet az.

Tudni kéne, hogy mikor voltatok együtt, stb, de ha a mensid egy hete ért véget, akkor még azt nem mutatja ki a teszt. A - nem - várt napján érdemes tesztelni, előtte csak a drágább, clearblue féleségek mutatják ki de szerintem az is csak népbutítás, hisz azt írja, minél közelebb vagy a nem várthoz, annál jobb (pl ha jól tom a 4. napon előtte 25% hogy eltalálja, a 3. napon 40 és így tovább). Amúgy ha terhes vagy akkor egy 250 forintos teszt is kimutatja.

2018. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szombaton reggel fogok majd egy ClearBluet használni. Kb augusztus 10.-e és 20.-a közt lehetett olyan, hogy esetleg nem voltunk elég gyorsak, mert megszakítással csináltuk. Pontosan nem emlékszem mikor szexeltünk, abban a 10 napban volt többször is, de sajna nem tartom annyira számon
2018. szept. 5. 14:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mensinaptár szerint 18.-án kellene megjönnie.
2018. szept. 5. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha augusztusban már teherbe estél, és a hónap végén menstruáltál, ami megeshet persze, mert anyuddal is így volt, akkor már közel 6 hetes terhes lehetsz. A teszt jó esetben mutatna valamit. Ha rendes menzesz volt, ami 6 napja múlt el, te még teherbe se eshettél. Vagy ha igen, mert korábban volt peteérésed, még nagyon korai tesztelni.
2018. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aznap mikor történhetett esetleges"baj", történt egy másik esemény is, amit megjegyeztem nagyon, így most már biztosra tudom, 13.-án volt egy olyan együttlét amikor talán nem voltunk elég gyorsak. Mondjuk utána meg megjött 10 nappal később, így nem értem
2018. szept. 5. 17:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha augusztus végén menstruáltál akkor nem vagy terhes.
2018. szept. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!