Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom meg, hogy hany...

Honnan tudom meg, hogy hany hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Meg nem voltam orvosnal, ma egy hete lett pozi. Hogy kell kiszamolni? Az utolso ciklus elso napjatol, vagy az aktus napjatol? Ez utobbit mondjuk nem tudnam kiszamolni...
2018. szept. 21. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ciklus első napjától.
2018. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor epp a 6. hetet toltottem. Mikor kell nogyogyaszhoz menni? Elso baba, fogalmam sincs mi a teendo...
2018. szept. 21. 10:13
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Millió ilyen kérdés van itt, olvasgass kicsit.

Az orvos most még nem lát semmit, várj még vele úgy 2 hetet. Aztán ő majd úgyis elmondja, hogyan tovább.

2018. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Hát nekem nincs gyerekem, de szerintem már akkor el kellett volna menned, amikor megtudtad, hogy terhes vagy.
2018. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted hogy eddig még nem voltál orvosnál.A nők többsége a pozi teszt után rögtön szalad az orvoshoz és kétségbeesetten jönnek ki,mikor közli az orvos hogy még olyan kicsi a terhesség hogy még nem lát semmit,vagy csak petezsákot lát,de embriót még nem.

Lassan kérhetsz időpontot a nőgyógyászodhoz,nem tudom sztk-s rendelésre jársz e(ott több a várakozási idő) vagy magánba.

És ahogy az első is írta,az utolsó menzesz első napjától kell számolni.

Persze lehet fiatalabb a terhesség,ha később fogant.

Ha bármi kérdésed van még,írj nyugodtan üzit

2018. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó ciklus első napjától számolják a terhességet vannak erre nagyon jó kalkulátorok a neten hogy később ne kelljen gondolkodni rajta


Hogyha hat hetes vagy akkor ma nyugodtan kérhetsz időpontot a hatodik héttől alakul ki a szívcső pulzàlás ...embriónak meg mindenképpen lennie kell

2018. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


6-os

2018. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!
2018. szept. 21. 11:41
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
És mi van ha valakinek teljesen rendszertelen a ciklusa, és tegyük fel, hogy utoljára 50 napja volt a menzesze? Akkor alapból 7 hetes mikor megtudja?
2018. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5# vagyok.


Nekem teljesen rendszertelen ciklus mellett sikerült teherbe esnem.

A 12.genetikai uh-on az utolsó mensi szerint 15hetes és 5napos lett volna a terhességem,valójában pedig akkor volt 12hetes és 1napos.

2018. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!