Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit összezavarodtam, akkor...

Kicsit összezavarodtam, akkor ez most hogy is van?

Figyelt kérdés
Augusztus 14.én volt meg utoljára,mostmár 10 napja késik. Tesztjeim erős pozitívak. Orvoshoz túl korán mentem(nemvárt után 3 nappal)nem látott még semmit,azt mondta kb. 2 hetes lehetek,menjek vissza 2 hét múlva. Viszont azt olvastam,hogy a beágyazódás a 3. Héten történik és addig nem lesz pozitív a teszt...Akkor ez most hogy is van?
2018. szept. 24. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Én úgy tudom hogy a nemvárt után 4hetes terhességről beszélünk.

Én a nemvárt 3dik napján teszteltem és másnap egyből mentem dokihoz (bár tudtam hogy nem sok mindent fog látni) de szerencsére a petezsák már látható volt, ennyit tudott akkor mondani és ekkor voltam a doki szerint majdnem 5hetes már.

2018. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van már egy fiam vele a nemvárt után kb.2 héttel mentem akkor voltam 5 hetes. Befolyásolhatja azt,hogy lát e valamit a doki,hogy régi ultrahang gépe van?
2018. szept. 24. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg ugye nekem is mondta hogy lehet nem fog látni semmit hasiultrahangon és hogy akkor megnézi hüvelyi úton, de látta a hasin így nem volt szükséges.


Neked csak hasi uh volt?


Egyébként aggoni nincs okod, korán mentél, legközelebb ha mész már biztos látni fog valamit! 😊


Bár ezt a 2 hetes vagy kijelentést nem értem, de biztos csak úgyvan ha egy doki mondja!!😁

2018. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem várt utan 2 héttel 6 hetes vagy. Nem a fogantatástól,hanem az utolsó menstruáció első napjától számolják a terhességet. A beágyazódás valóban a 3-4 héten történik,de az is a menzesztól számolva. 2 hetes terhesség nincs,mert a 2 hét az az,amikor az aktus megtörténik. Ha 10 napja késik,akkor lassan 6 hetes terhes vagy, ha három nappal a kimaradás után voltál,akkor 4 hetes terhesen voltál. Uh-n akkor még semmi sem látszik.
2018. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hasi ultrahang volt igen.Furcsa nekem is a 2 hetes terhesség főleg,hogy vannak tüneteit is.Viszont tegnap délután a tisztasági betéten volt 1 kis csepp vér,illetve ma reggel pisilés után a papíron halványan. Ez gondot jelenthet? Azóta semmi nincs,nem fáj semmi.
2018. szept. 24. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Terhesen vérzéssel azonnal orvoshoz kell menni.
2018. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:) felhívom az orvost
2018. szept. 24. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp hivd a dokit fel és nézzen meg, az a legbiztosabb!!😊
2018. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!