Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik nem híztok vagy...

Kismamák akik nem híztok vagy csak amennyit kell mit esztek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy akik oda figyelnek a kajára annak érdekében hogy ne hízzon sokat a terhesség alatt mit eszik? Hogy néz ki egy napja?

Főleg hogyha pl az édeset kívánjátok egész nap😁


2018. szept. 30. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

En azt ettem amit kivantam, szetintem ez alkat kérdése is. +5 kgval mentem szülni, de két héttel később, akkor álltam újra mérlegre 4 kgval voltam kevesebb, mint az induló súly.


Én tényleg nem figyeltem oda

2018. okt. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nagy súllyal kezdtem mind a 2 terhességem. Gondolom ezért nem hízok. Elsőnél 87- ről indultam, 92 lett a vége,és 82- vel jöttem ki a kórházból. Mindent ettem amit kívántam. Sajnos szoptatás alatt sokat híztam (20kg), amit utána sem tudtam leadni. A mostani terhességemet 100-ról indítottam, legutóbbi mérésen egy hónapja 95 voltam,pedig eszek rendesen,és abszolút nincsenek rosszulléteim. Most vagyok 31 hetes.
2018. okt. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vegán vagyok, 9 hónapos kislány anyukája. Hízásra hajlamos vagyok, de csak 6 kg plusszal mentem szülni. Semmi felesleg nem maradt rajtam. Minden rendben volt a babával is.
2018. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én még csak a 28. héten vagyok, de borzasztó hektikus, hogy mit tudok megenni - így jobb híján eszem, amit tudok. A húsra rá sem bírok nézni semmilyen formában pedig nem vagyok vega és alapban imádom. Az elején voltak hetek amikor a kínai kaján kívül semmi nem ment le a torkomon, máskor meg napokig vajas pirítóson éltem, utána jött a túró-korszak (natúr vagy gyümölccsel ízesített túró). Ez azért érdekes, mert én alapban nagyon változatosan eszem, szeretek mindenféle ételt és élveztem a főzést. Már kezd azért enyhülni a dolog, igyekszem a lehető legtöbbfélét enni, de így is maradt egy csomó minden, amire rá se tudok gondolni. Többször eszem keveset és csak akkor, ha kívánom az adott ételt. Így egyelőre 2 kilót híztam csak.
2018. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!