Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párotok jár veletek a vizsgála...

Párotok jár veletek a vizsgálatokra mindig?

Figyelt kérdés

Nekem nagyrészt mindig eljött, párszor ha nem ért rá, akkor nem.

Holnap van a kiírt időpontom, naponta kórház, és magától nem mondta, hogy jön velem, meg neki nincs jogsija, unokatestvére visz majd be a kórházba minket.

Azt mondta, ha szeretném akkor jön velem. De valahogy nekem egyértelmű lenne, hogy megyek vele, nem azt mondanám, hogyha szeretnéd....

Persze, eljön meg minden, de amúgy magától nem jönne. Ez az érzésem. :( Nem a munkájától függ, mert családi vállalkozás, bármikor elengedik, tudják hogy babánk lesz.


2018. okt. 9. 10:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Marmont a szülésre vagy csak a napi nstre vinnéd?

A szülés esetében mondd h neked fontos h ott legyen, bár sztem ezt már rég megbeszéltétek, a napi nst... az uncsi. Pláne ha van kísérő miért menjen.

Engem csak a nagyobb vizsgálatokra kísért, de van jogsim így a 36. Héttől kezdődő nstkre is egy magam jártam vagy barátnőm kísért

2018. okt. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%

Első gyereknél még eljött 2 UH-ra, a másodiknál már nem.

Sokat dolgozik, én se vártam el, hogy elkísérjen és a munkahelyén hiányozzon emiatt.

Egy férfi nem úgy éli meg ezt az egészet, mint egy nő, ne várd, hogy ő is szövögesse a habosbabos álmokat és imádattal lessen minden infót :D

Ők nem ilyenek, ettől még szuper apuka lesz.

2018. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

A vizsgálatokra. A szülésre természetesen jön. Az nem kérdés. Nekem is van jogsim, csak egy óra az út oda, és egy óra vissza...

Eddig én is egyedül jártam az Nst-kre, de az orvos rendelőjébe, és az csak 15 perc volt kocsival.

Meg attól félek, mi van ha egyszer bent tartanak, és akkor meg ott vagyok egyedül...

2018. okt. 9. 10:10
 4/42 anonim ***** válasza:
35%

Én mennék minden vizsgálatra, imádnám az egészet.


FF/36

2018. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
56%
Minden terhességemnél minden vizsgálatra és a gyerekek oltásaira is jön a férjem.
2018. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Minek csesszük el mindketten a fél napunkat orvoshoz járkálással? Akkor jött, amikor először lehetett már látni valamit UH-on, utána akkor, hogyha ráért, vagy rosszul voltam és nem mertem egyedül elindulni.
2018. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
84%

Elsőnél volt 2 ultrahangon. Nst-re nem jött velem,de felesleges is lett volna,hiszen a vizsgálóba nem jöhetett volna be.

Most a másodiknál nem volt velem uh-n,mert dolgozott,vagy a nagyobbikra vigyázott.

2018. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%

Akkor jött, ha ráért.

"Meg attól félek, mi van ha egyszer bent tartanak, és akkor meg ott vagyok egyedül..."

Akkor felhívod, és elmondod mi a helyzet. Befeküdni úgysem fog tudni veled.

2018. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
83%

Nem

8-4-ig dolgozik

Amikor terhes voltam 9-17:30-ig

Lehetetlen hogy mindig ottlegyen,


Persze amikor tehette jött.


8 nappal a kiírt itán szültem

Nem jött az nst-re csak egyszer

Sőt 1 szer vonattal mentem ( 65km a kórház) nem volt épp senki aki oda-vissza fuvarozuon

Szerencse is volt mert 8:30-12-ig ottvoltam, mert valami gikszer volt a géppel és ismételtek 1 órás nst...


Telefonkapcsolatban voltam édesapámmal, férjemmel mert aggódtak (36 fok meleg volt)

Innen a lányom még 4 napot állt fejen bennem ☺️


Úgyh persze szívesen jött volna... De nem tehette meg

2018. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
83%
És mi van ha bentfognak? Felnőtt vagy,hamarosan anyuka.Nehogy már kétségbe ess ennyitől.Felhívod,hogy hozza a cuccod,mert maradni kell, és kész. Amúgy nehogy azt hidd,hogy ha ez megtörténik,majd 0-24- ben melletted lehet. Nem minden kórház engedi meg. Sok helyen az osztályra sem mehet be a látogató,az anyukának kell kimenni hozzájuk.
2018. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!