Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párotok jár veletek a vizsgála...

Párotok jár veletek a vizsgálatokra mindig?

Figyelt kérdés

Nekem nagyrészt mindig eljött, párszor ha nem ért rá, akkor nem.

Holnap van a kiírt időpontom, naponta kórház, és magától nem mondta, hogy jön velem, meg neki nincs jogsija, unokatestvére visz majd be a kórházba minket.

Azt mondta, ha szeretném akkor jön velem. De valahogy nekem egyértelmű lenne, hogy megyek vele, nem azt mondanám, hogyha szeretnéd....

Persze, eljön meg minden, de amúgy magától nem jönne. Ez az érzésem. :( Nem a munkájától függ, mert családi vállalkozás, bármikor elengedik, tudják hogy babánk lesz.


2018. okt. 9. 10:03
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
38%

38

Szó szerint ezt írtad, TEHÁT NEM okoz gondot szövegértés.


Az pedig, hogy nem ért velem a tbbség, köszönöm, hogy megfigyelted, mert én nem. Bevallom, minden sikeremet a tömegektől való különbözőségemmel értem el az életben, és nem, nem vágyom az általad felvázolt, számomra rossz családmodellre. Ha arra vágytam volna, kialakítom azt, de tudatosan nem tettem. Magam alakítom az életemet, nem elszenvedem.


Személyeskedésedre ezt tudom válaszolni, és remélem, téged mélyen kielégített, hogy együtt bégetsz a nyájjal. Van, akinek ez az igénye.

2018. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
76%

Én nem bántok senkit, mindenki úgy alakítja az életét, ahogy akarja. Vannak akik érzékenyebbek vagyunk és sokat jelent az, hogy ha a párunk ott van és fogja a kezünket, gondolom Te is ilyen vagy, kérdező. És vannak akiket nem hat meg a dolog, hogy valaki megy-e velük. De ezzel nincs baj, különbözünk mindannyian, nem kell sem meggyőzni egymást sem személyeskedni, egyetértés úgysem lesz.

A kérdésedre válaszolva: nekem mindenhová jött magától a párom, pedig sosem kértem, természetes volt. Ha lehet, még jobban érdeklődött minden apróság miatt, mint én :) Olyan időpontokat választottunk, ami mindenkinek jó volt, vagy ha nem sikerült, volt annyi rugalmasság a munkájában hogy hamarabb eljöjjön néha. Nyilván ezt nem teheti meg mindenki, nekem szerencsém volt. Én fontosnak éreztem hogy jöjjön, mert annyira jó volt hogy ő is látott mindent, együtt örültünk a szívdobogásának, a nemének, annak, hogy mozog, stb. Mindig elmondtam hogy ha nem ér rá, nem tud eljönni vagy nincs kedve, akkor nem probléma, megyek egyedül, de hallani sem akart róla, jött mindig :)

2018. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!