Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párotok jár veletek a vizsgála...

Párotok jár veletek a vizsgálatokra mindig?

Figyelt kérdés

Nekem nagyrészt mindig eljött, párszor ha nem ért rá, akkor nem.

Holnap van a kiírt időpontom, naponta kórház, és magától nem mondta, hogy jön velem, meg neki nincs jogsija, unokatestvére visz majd be a kórházba minket.

Azt mondta, ha szeretném akkor jön velem. De valahogy nekem egyértelmű lenne, hogy megyek vele, nem azt mondanám, hogyha szeretnéd....

Persze, eljön meg minden, de amúgy magától nem jönne. Ez az érzésem. :( Nem a munkájától függ, mert családi vállalkozás, bármikor elengedik, tudják hogy babánk lesz.


2018. okt. 9. 10:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
79%

Nőjjél fel, mi az ha lehet bent fognak? És szerinted akkor majd ott maradhat veled , vagy hogy képzelted?

Nem , az én férjem nem ilyen papucs , én meg nemvagyok ennyire málé, eljött az ultrahangokra és ennyi.

2018. okt. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött mindig, ugyanis dolgozott. A nőgyógyász délután, este rendelt, oda néha együtt mentünk. Három gyerekünk van.
2018. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
93%
Más férfi nem tud ugrálni minden vizsgálatra, dolgozik napi 8-10-12 órát.
2018. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert olyan a munkája hogy nem engedheti meg magának. Szivesen buszozok,így én mindig busszal mentem anyuval vagy hugommal.
2018. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
90%

Max az izgibb UH-kra jött el velem, 3D, meg mikor a nemét akartuk megtudni, ilyenek. Nst-re egyszer jött, amikor már 2 naponta jártam, és hétvégén is kellett menni. És igen, egy szép szerdai napon az NST után bennfogtak, szépen felhívtam, és mire beindult a szülés, beért, és hozta a bőröndömet. És még volt ideje befejeznie a munkája legsürgősebb részét.

A gyerek oltásaira meg aztán pláne sosem értettem, hogy mi a viharnak járjon el apuka. Hogy vigasztalja a síró anyukát? 3:)

2018. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Engem rajta kívül senki sem tud elkiserni... Se szülő, se barát...
2018. okt. 9. 10:53
 17/42 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindig jött velem, és nem is vártam el. Amikor bent kellett maradnom, akkor telefonon beszéltünk, 60 km-rrel voltam tőle távol. 2 naponta tudott jönni munka után.


Ha megszülsz, utána is egyedül leszel a babával és ha nem megy valami, akkor kinyitod a szád és megbeszélitek. Ezt a mostanit is vele kellene tisztázni. Szerintem.

2018. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
79%

Engem sem kísért senki


9.

2018. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
87%
90%-ot nem kíséri senki, mert párja melózik, meg a szülők is, barátok is. Mi lesz veled egyedül a gyerekkel?
2018. okt. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Itthon dolgozik, nem leszek egyedül a babaval se...
2018. okt. 9. 10:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!