Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párotok jár veletek a vizsgála...

Párotok jár veletek a vizsgálatokra mindig?

Figyelt kérdés

Nekem nagyrészt mindig eljött, párszor ha nem ért rá, akkor nem.

Holnap van a kiírt időpontom, naponta kórház, és magától nem mondta, hogy jön velem, meg neki nincs jogsija, unokatestvére visz majd be a kórházba minket.

Azt mondta, ha szeretném akkor jön velem. De valahogy nekem egyértelmű lenne, hogy megyek vele, nem azt mondanám, hogyha szeretnéd....

Persze, eljön meg minden, de amúgy magától nem jönne. Ez az érzésem. :( Nem a munkájától függ, mert családi vállalkozás, bármikor elengedik, tudják hogy babánk lesz.


2018. okt. 9. 10:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
60%

Engem sem kisert senki ! Csalad 2000 km-re van.


Hany eves vagy ??


Mi lesz ha a gyerekedet kell surgosen orvoshoz vinni ?! Vagy netalantan otthagy ?

Nojjel fel mire szulsz!

2018. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az elsőt vártam, a férjemnek elég sok szabadideje volt, rugalmas munkaidő, majdnem mindig jött velem, talán összesen 1-2 olyan alkalom volt, mikor nem. Most ő is többet dolgozik, kötöttebben, plusz itt a 3 éves nagylányunk már, akit nem rángatnék mindenhová magunkkal, úgyhogy többször megyek egyedül, hogy a férjem itthon maradhasson vele. 10 hetesen volt egyszer velem, mert pont ráért az egyik mama, 13 hetesen a kombinált teszten (akkor tudtuk meg a baba nemét is), 19. hetire jött volna, de behívták dolgozni. Most 26 hetes vagyok, jövő héten lesz egy babamozi, arra eljön, meg a lányunk is megnézi az öcsit. Utána majd meglátjuk, hogy adódik. Szóval most már nem kísérget mindig.
2018. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akkor nem jött mikor valamiért nem ért rá vagy épp külföldön volt.Viszont szülésre ő be akart volna jönni én meg nagyon nem szerettem volna.Végül császár lett és a kórházban ahol született a picurunk császármetszésre nem lehetett bejönni, szóval kint maradt.Viszont ő fogta meg először.:)
2018. okt. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
73%

Ne légy már ilyen életképtelen!


Amúgy igen, a párom sokszor eljött, de mindig nem tudott. Mondjuk nem is rinyáltam érte.

2018. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta, ha szeretném akkor jön velem."

Akkor mondd neki, hogy drágám szeretném, ha eljönnél. Ennyi :D

2018. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
39%

Igen, mindig, minden gyereknél, de még egy alap vizsgálatnál is.


Te ne itt panaszkodj, hanem mondd el neki szavakkal, hogy számodra sokat jelentene, ha mától mondaná, hogy jön veled mindig. Lehet, hogy egyszerűen csak nem egyértelmű ez számára.

2018. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
15%

11

Az én férjem meg nem annyira nemtörődöm, hogy ne érdekelje a gyermeke ultrahangvizsgálata annyira, mint engem, mert ő APA, ellentétben a tiéddel.


Mondd, milyen érzés VISSZAKAPNI az ocsmány minősítgetésedet?

2018. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
50%

13

A nő IS dolgozik.

Mi olyan vizsgálati időpontokat választottunk, ami mindkettőnk munkaidjén kívül volt. A gyermekeim apjának volt ez a kifejezett kérése.

2018. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
85%
27- es nem attól lesz valaki Apa,hogy minden áron elkíséri e az ultrahangra a párját vagy sem.
2018. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
95%
Ha volt ideje mindig jött velem. Volt par alkalom,amikor arra kérte a szabadnapot. De,ha nem tudta megértettem. Nst-re amúgy sem jöhetett be. Engem úgy fektettek be,hogy dolgozott hirtelen jött kibírtam. Aztán ahogy végzett a munkába már jött is be hozzánk. Beszélj vele,amúgy a férfiaknak ezt teljesen más kívülről látni szerintem. A hormonok is dúlnak benned túl érzékenyen érint most minden. Szép szülést.
2018. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!