Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vásároljátok a ruháitak a...

Hol vásároljátok a ruháitak a terhesség alatt? Mikor cseréltétek le a "sima" ruhatáratokat a kismama ruhákra?

Figyelt kérdés

Még a terhesség elején vagyok, nem is látszik a pocim igazán. Viszont vásárlási lázban égek, magamnak is néznék 1-2 csini darabot, vagy legalább megnézném, miket hol találok... Viszont a Zarán és a HM-en kívül nem igazán van olyan üzlet, ahol szép darabokat láttam volna. Maximum az ASOS, de az ugye rendelgetős.

Vagy ha XS-S a méretem, akkor nem is lesz rájuk szükségem, hanem elég mindenből az M-es méret?


Szeretnék csini lenni kismamaként is. Szóval ti hogyan oldjátok meg az öltözködést nagyobb pocakkal?


2018. okt. 13. 18:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

Én nem vettem kismama ruhákat. Télen a nadrág lett volna problémás, de megoldottam rugalmas, vastag, vagy magas derékszabású kötött leggingsekkel, harisnyával és kötött tunikával.

Nyáron meg hordtam a rugalmasabb anyagú ruháimat. 'S'-es méret voltam/ vagyok, a kislányom júliusban született.

2018. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%

1 kismama nacit vettem,mivel veszélyeztetett terhes voltam, feleslegesnek tartottam :D felsőim szülésig jók voltak rám, pedig elég nagy csúcsos hasam volt 😊

15 hetes vagyok a kistesóval, most is csak egy terhesnacit vettem eddig, nem is tervezek más terhes dolgot vásárolni, inkább harisnya+ruha/tunika/egyberuha kombót választom 😊 azt utána is fogom tudni hordani

2018. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

Én is csak két nadrágot vettem. Eddig elvoltam a korábbi ruháimmal. Tunika és cicanadrág jó kombó és kényelmes. Most majd egy kabát fog kelleni, marketplace-en tervezem megvenni.

30 hkm

2018. okt. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
Lidl-ben vettem nyáron két kismama farmert és két szoptatós pizsamát, nagyon csinosak és kényelmesek, és nem horror áron voltak. H&M-ből meg a leárazott felsőkből vásároltam be, voltak egyszerűbbek (itthonra) és szép munkába járósak is, illetve leggingseket és szoptatós melltartókat is itt vettem. Sokat azért nem érdemes előre venni, mert lehet menet közben kicsi lesz, én a melltartóval jártam így, eddig két méretet nőttek a melleim, és lassan megint cserélhetem őket, mert kezdenek szűkek lenni. Kabátból nem vettem kismama szabásút, a parkákat leárazták a múltkor, abból vettem két számmal nagyobbat, és pont van egy madzag benne, amivel derékban összelehet húzni-kiengedni.
2018. okt. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én kb otthoni nadrágot vettem vagy 3-at, 1 farmert, kismama tunikat 3at. HandM, Next, és neten is rendeltem.
2018. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

C&A-ban vettem kismama csőfarmereket illetve fekete kismama leggingset a hosszú felsőkhöz.

Felsőket (kismama) tesóm adott kb 20 darabot, azokat hordom meg sok olyan régebbi felsőm van ami most még jó. (24.hét)

Nem is veszek többet, egyrészt szülés után semmire nem lesznek jók, másrészt borzalom milyen árak vannak a kismama részlegen. 15000 ft volt egy farmer.

Szerintem kérdezz körbe valakinek nincs e ismerősök közt olyan kismama ruha ami pl neked is tetszene.

Előre ne vásárolj, nem tudod hogy fog a tested változni.

Érdemesebb ilyen vastag leggingset is venni akár több színben, hosszított felsőkkel egy csini csizmával-cipővel jól néz ki és kényelmeseb is.

Illetve nézegesd a H&M weboldalát, ott lehet kismama ruhát rendelni. Üzleteikben sehol nincs sajna.

2018. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem vettem .jok voltak
2020. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!