Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák mit esztek?

Kismamák mit esztek?

Figyelt kérdés

akik odafigyelnek/odafigyeltek az étkezésre főleg, azoknak a tapasztalatára vagyok kiváncsi!

elsővel 16 kg híztam, most nem szeretnék ennyit, mert most nyáron kicsit elhagytam magam és 4kg felszaladt

16 hetes vagyok jelenleg, eddig könnyű volt,mert a rosszullétektől semmit nem tudtam enni...de most visszatért az étvágyam, sőt túlságosan is

sosem voltam egészségesen étkező..szóval nulla tapasztalatom van

mit nassoltok pl. chips helyett? sajnos azt kívánom nagyon, meg a sajtburgert pizzával 😯


2018. okt. 15. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok!😊 Én is 16 hetes vagyok, és 14 kilót híztam az első babámmal, így most jobban odafigyelek. Savanyú káposztát, almát, tökmagot, natúr zsírszegény joghurtot szoktam nasizni.
2018. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A 2-es és a 4-es válaszok lepontozóinak nem irigylem a nyomornc életét.
2018. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

én személyszerint senkit nem pontoztam le, sőt zöld kezek mentek


de ezt nem értem,hogy miért kell felháborodni ezen,ha valakit lepontoznak vagy van jelentősége? komolyan kérdem!!mert több kérdés alatt láttam már a felháborodást emiatt

ha én írok normális/reális választ engem is lepontoznak, de nem nagyon érdekelt eddig

2018. okt. 17. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!