Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen a férjem nem akar...

34 hetesen a férjem nem akar velem szeretkezni. Más is volt így?

Figyelt kérdés

Tudom, kényes téma.

Fél, hogy baja esik a babának vagy beindul a szülés. Nem vagyunk eltiltva a szextől, elmagyaráztam neki, hogy nem lesz baj, de semmi. (egyszer egy együttlét után keményedés a hasam és attól nagyon megijedt)

Én már a falat kaparom. :( Szeret, kedveskedik, bújik, de kerüli azt, ami orgazmushoz vezetne.

Más is volt így? Hogy tudtátok megértetni vele, hogy nincs gond?



2018. okt. 28. 19:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Huh, jött itt mindenféle válasz. :) Számomra mind hasznos így röpültek a zöld kezek. (azt az embert meg csak sajnálni tudom, akit a lepontozás elégít ki)
2018. okt. 28. 21:52
 12/23 anonim ***** válasza:
16%

Sok pasi így van vele, de én bántónak érezném.

Szerencsére eddig a férjem nem említett semmi ilyet mint az itt soroltak, bár ritkultak az együttléteink kb heti 1-re. Úgy érezzük mindketten, hogy ennyi most elég mindkettőnk részéről.


Ha nem akarja nem tudsz mit csinálni.


De másban sincs benne? :) azért lehet kreatív lenni kicsit.


25 hkm

2018. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
Én azért rákérdeznék, hol durrogtatja el a patronjait. A reakció függvényében átgondolnám a házasságunk jövőjét.
2018. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
64%

17!


Megoldja magának mondjuk a fürdőszobában, utolsó?



Kérdező, ha nem akarja, nem akarja. Nem megérteni kell, hanem elfogadni.

2018. okt. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
6%
Na hát a magának a fürdőszobában se jobb sokkal..
2018. okt. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
95%
Hogy kell ezt értelmezni utolsó ? Minél nem sokkal jobb? Átlag embernek igénye van a kielégülésre. Ha nincs partner, evidens, hogy megoldja magának. Ha valami miatt nem akarja a partnerrel, szinten evidens, hogy megoldja magának. Sőt, olyan is van, hogy van partner, minden tökéletes, de épp "önző" akar lenni, csak magára koncentrálni így szinten megoldja magának. Semmi baj ezzel.
2018. okt. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességem missed ab lett, a másodiknál úgy rá voltunk parázva, hogy eleinte nem mertünk szexelni. Aztán jött a hányás két hosszú hónapon át, minden járt a fejemben, de a szex épp nem. Neki sem, sajnált, sokkal jobban aggódott értem, minthogy azzal foglalkozzon, hogy szexelni akar. Aztán mire ez elmúlt, már 16 hetes voltam, nekem már volt pocakom, zavart mindkettőnket, hagytuk a dolgot. Egyébként igen, elintézte magának a patronokat a fürdőszobában, engem ez a tudat nem zavart, miért kéne, hogy zavarjon? Nem csalt meg, csak maszturbált, teljesen normális dolog.

Most újra terhes vagyok, már lazábban állunk hozzá, az elején is szexeltünk óvatosan, amíg nem jött a hányás. Kimaradt egy hónap a rosszullétek miatt, utána elkezdtük újra, és egyelőre nincs gond. 29 hetes vagyok, én már kb. annyira érzem magam erotikus látványnak, mint egy rozmár, de a férjemnek láthatóan semmi gondja a testemmel. Nem tudom, meddig megy még a dolog, de asszem 34 hetesen én már elfogadnám, hogy oké, már nem megy, ez van. Lehet már nekem se fog menni, igazából már most se olyan változatos, eléggé korlátozottak a pózok a hasam miatt, de azért nem rossz :)

2018. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16%
Csak annyit akarnék tudni, hogy megcsal, vagy magának intèzi. Netán nincs-e egy látens homoszexualitás a háttérben.
2018. okt. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 momoka 2002 ***** válasza:
70%
En ezt a kerdest mashogy kozelitem meg. En is mar a falkaparas statuszaban vagyok. 16 hetesen, merthogy elotte tobbszor volt ma-m. Es mig nem tudjuk a mehlepeny hejzetet veselyes is lehet. Viszont az intimitasra szuksegem van es kikovetelem magamnak, gondolok itt az osszebujos,simogatos"romantikara". Persze ugysem tud ellenallni egy ido utan, csak epp a behatolas nem torteik meg. Szamtalan modja van,hogy kielegitsetek egymast es mosolygosabb napjaitok legyenek a sok feszult pillanat helyett.
2018. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%
#19 de ez az, hogy SEMMILYEN módon nem hajlandó kielégíteni a kérdezőt a férje! Azt megértem, ha a behatolás furcsa, nem fér bele. De miért fáj a férjnek,ha simogatja egy kicsit a felesège csiklóját? Az megint más történet, ha rosszul van a kismama, vagy el van tiltva az orgazmustól. Olyankor türelmesnek kell lenni, az tiszta sor. De itt szó sincs erről. Itt arról van szó, hogy a pasi nem nyúl a feleségéhez, mert csak. Kedveskedik, bújik, amitől szerencsétlen nő beindul, aztán szépen úgy marad. Szerintem nagyon szemét dolog ez a férjtől.
2018. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!