Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen a férjem nem akar...

34 hetesen a férjem nem akar velem szeretkezni. Más is volt így?

Figyelt kérdés

Tudom, kényes téma.

Fél, hogy baja esik a babának vagy beindul a szülés. Nem vagyunk eltiltva a szextől, elmagyaráztam neki, hogy nem lesz baj, de semmi. (egyszer egy együttlét után keményedés a hasam és attól nagyon megijedt)

Én már a falat kaparom. :( Szeret, kedveskedik, bújik, de kerüli azt, ami orgazmushoz vezetne.

Más is volt így? Hogy tudtátok megértetni vele, hogy nincs gond?



2018. okt. 28. 19:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk is már az elején ritkultak az együttlétek. Igaz, mi óvatosságra voltunk intve. Nagyon megijedt amikor az együttlét másnapján volt kis pecsételő vérzésem, holott az nálam ugyan az együttlét miatt volt, de konkrétan a polipom és nem más egyéb vérzett. Ezen a pontos még hetente kb meg tudtam *győzni*, hogy csak óvatosan kell és, hogy nem tilos. Aztán 21 hetesen vérzés miatt sürgösségen voltunk, azóta semmi. Próbálkoztam, de valahol megértem azt, hogy ő nagyon fél, hogy nehogy baj legyen. Kivánni kiván azt tudom :D kedveskedik, bújik.

Én elfogadtam. Tudom, hogy neki is nehéz. Majd bepótoljuk.

30 hkm

2018. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem a pasikat.

A férjemmel még a szülés napján is szeretkeztünk, őt nem zavarta. A terhesség alatt nagyon megnőtt a libidóm, nagyon rossz lett volna, ha nem ér hozzám. Basszus...

2018. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
78%
Miért 0% az,aki nem tartja teljesen egészében a legtisztább, legvilágosabb dolognak azt, ha egy pasi inkább lemond(?) a szexről hónapokig, mikor a felesége akarja? Mert más ha a nő nem akarná..
2018. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!