Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik még a mai világban...

Létezik még a mai világban olyan szülő, aki nem szeretné előre tudni a baba nemét?

Figyelt kérdés

Én biztos, hogy nem szeretném majd előre tudni. Minden ismerősöm, akinek ezt elmondtam, tök hülyének néz, és félek, hogy majd az orvos is annak fog. Leginkább azért nem szeretném tudni, mert nem 100%, hogy tényleg az lesz, amit mondanak. Úgyis kell készülni fiúnévvel és lánynévvel is, és semleges ruhákat meg egyéb cuccokat kell venni neki. Másrészt meg nekem tök mindegy, hogy fiú vagy lány, a lényeg az, hogy a saját gyerekem lesz.

Nem vagyok még terhes, de tervezzük.


2018. nov. 17. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm 3 gyermeket szült, és egyiket sem tudta előre mi lesz.

Tőlem is kérdezte a 18 hetes uh- on a szonográfus, hogy akarom-e tudni a nemét, mert ha nem, akkor nem árulja el. Én tudni akartam.

2018. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy kislányunk és egy kisfiúnk. Ha lesz harmadik szeretném megbeszélni a Férjemmel, hogy csak szülésnél tudjuk meg a nemét. Ha a praktikai oldalát nézzük, akkor úgyis mindkét nemű gyerekre fel leszünk készülve ruhákkal, úgyhogy csak két név kell:).
2018. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hahó itt vagyok! 3 kicsim van egyik terhességnél se szerettük volna megtudni! Csodás volt hogy a születés pillanatában tudtuk meg a férjemmel mikor a szülész mondta! Elsö lány, második fiù, harmadik fiù lett. Ha kibirod tedd ezt te is! Hidd el szupi érzés! :)
2018. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Amíg nem volt ultrahang, folyton tippelgettek, ebből ma is sok megmaradt, "ha édeset kívánsz, lányod lesz, ha csúcsos a hasad, fiad lesz" dolgokra gondolok. Szóval szerintem mindig is kíváncsiak voltak az emberek.

Egyébként én is úgy készültem, hogy nem akarom tudni a nemét, de amikor már fennállt a lehetősége, hogy megtudjam, nem voltam képes kihagyni. Annyit fantázialtam róla, hogy milyen lehet, hogy győzött a kíváncsiság. Fiúnevet meg egyszerűen sehogy sem találtunk. De valamiért nem is kértek előre nevet, csak amikor megszületett, akkor kérdeztek rá.

2018. nov. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem néznek hülyének. Annyi, hogy tudod mire készülj. Én nem igazán találtam unisex dolgokat és itt nem csak a színre gondolok. Én sem akartam csak rózsaszín cuccokat a lányomnak, ehhez képest elég sok lett neki.
2018. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tavaly, így született a fiam. Nem kérdeztük meg, mert nem érdekelt. Mindenkit jobban izgatott, mint minket. Izgalmas volt a 40+4 nap. A szívem mélyén tudtam, hogy fiút várok. Még a szűlőszobán is mindenki izgatottan várta, mert ritka az ilyen. Végül császár lett, így mindenki előbb látta, mint mi a férjemmel. Már javaban sírt, mint akit línoznak, mikor megmondták a nemét.
2018. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!