Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek egyszer fiút egyszer lányt mondtak a baba nemére? Mikor derült ki az igazság?

Figyelt kérdés

Nálunk az a helyzet hogy 17hetesen orvosom 90%ra fiút mondott.

18.héten kivacsiságből elmentünk egy 4D baba mozira , ott 100% lányt mondtak. Itt kaptunk a kis lába közéről is képet ott nem látszott kukac.

Na ma ismét 20.hetes vizsgálaton a nőgyógyászom kisfiút mondott.

Természetesen mindegy mi lesz a kisbaba , csak kapkodjuk a fejünket , első babánk igy nekünk ez most nagyon nagy izgalom :)


Rosszindulatú kommentek kíméljenek , csak tapasztalatokra , hasonló történetekre lennénk kiváncsi :)

Köszönöm !



2018. nov. 21. 23:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,rám azt mondták,hogy ketten vagyunk és fiúk,miközben egyedül voltam és lány:)A tiéd sokkal pontosabb,örülj,hogy ennyit fejlődött az orvostudomány:)Amúgy esetedben én a lánynak hinnék,de úgyis az a lényeg,hogy egészséges legyen,nem igaz?
2018. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nekem 12 hetes uh-on kisfiút mondtak.18 hetesen kislányt,és most 22hetesen szintén kislányt.

Mindig úgy fekszik vizsgálatokon,hogy csak tippelni tud az orvos pedig alapos doki és a gép is modern.

Szóval várom a következő vizsgálatot hogy hátha megtudjuk pontosan a nemét😄

2018. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mondtad hogy van képed hogy suncis. Elvileg ha a 3 vonalat látsz a lába kozott, akkor lány.


[link]

2018. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
2018. nov. 23. 19:25
 15/19 anonim ***** válasza:
Lány 😁
2018. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mi is ezt gondoljuk , de persze dokibácsinak ezt nem mondjuk 😀 azert remelem ha tényleg lány , ő is észre veszi es nem foga meg 20hetig fiúnak mondani 😂 ha meg kisfiú akkor neki van igaza 😀 kiváncsi leszek
2018. nov. 24. 06:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező azóta mi ujság?fiú vagy lány lesz?
2019. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

több helyről is megerősítettèk hogy kislány lesz :)

33hetes vagyok , nemsokára kiderül ;) mert en mar csak akkor hiszem el ha kint lesz :)

2019. febr. 16. 21:02
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi lett vegul?
2019. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!