Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok első...

10 hetes terhes vagyok első babával. Tudom, hogy nem lenne szabad de szinte csak a jéghideg kóla esik jól már hetek óta. Más is van/ volt így terhesen?

Figyelt kérdés
Próbálok mást is inni de a sima víztől is hányingerem van :( majdem napi szinten émelygek, illetve hányás is előfordul. Remélem nem ártok a babának ezzel.tippeket szívesen fogadok tapasztaltabbaktól

2018. dec. 2. 23:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nekem is, csak a kólát tudtam meginni, pedig nem is szeretem alapjáraton. Én úgy ittam, hogy egy pohár jéghideg vìz, rá két korty jéghideg kóla. Lent tartotta a vizet. :-)
2018. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kívántam a végefelé, de egy nap max. 2 pohárral ittam. A koffein miatt vigyázni kell vele.
2018. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kólát a koffeintartalom miatt nem ajánlják terheseknek, de ha nem iszol kávét szerintem nem gond. A cukortartalom miatt is figyelj oda rá, mert van benne bőven. Barátnőm is gyakran ivott kólát a sava miatt. Lehet hogy nem volt köze hozzá de terhességi cukros volt így le kellett vele állnia(meg sokminden mással is)
2018. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én 30 hetes terhes vagyok, és iszom a kólát kezdettől..Persze csak cukormenteset.

Régen is azt ittam.

Persze nem napi 2 litert, csak ha pl megyek valahova napközben kólát veszek, nem vizet vagy reggel is van hogy iszok egy dobozosat. Munkahelyen, otthon vizet iszok 90%-ban.

Soha életemben nem cigiztem, nem kávéztam, alkoholt nem iszok, energiaitalról lemondtam amint pozitívat teszteltem (6 hetesen).

Semmi baj nem lesz egy kis kólától.

Hányásos időszakban meg nekem is áldás volt.

2018. dec. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) akkor nem vagyok egyedül ezzel azt jó tudni ;)

Amugy ma kipróbáltam a gyömbéres mézes verziót szigorúan savas vizzel..hát sajnos nagyon nem jött be pedig keveset raktam. Viszont simán citrommal jó volt szóval ez lesz az alternatíva úgy nézki :)

2018. dec. 3. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!