Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliában élek terhes vagyok...

Angliában élek terhes vagyok az első babámmal Esetleg tapasztaltabbak, szintén itt élők tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Számításaim alapján a 11. Hétben vagyok. Eddig sehol sem vizsgáltak meg.

Időpontom 6.-ára (csüt) van midwife-hoz

Tehát szerintetek ha ő is igy ítéli meg a terhességem korát akkor jövőhéten megyek ultrahangra? Ha jól tudom a 12. Héten kéne legyen egy genetikai uh. Furcsállom h a 3.trimeszterig rám sem néznek 🙄



2018. dec. 3. 20:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom utolsó válaszoló, ez szörnyű 😔 annál inkább oda kellett volna figyelni rád ha már előzőleg is problémák voltak. Próbálok nem parázni egyenlőre de ezek nem megnyugtató információk.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2018. dec. 4. 14:33
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, ne gorcsolj rajta, en a 3. babával vagyok terhes, es eddig 110%osan elégedett vagyok az itteni ellátással :))
2018. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen tudom nem kell túl aggódni, meg ugye rosz dolgok otthon is történnek bőven.

Bizom benne h minden ok lesz. ;) de tuti jövök még kérdésekkel 😃

2018. dec. 4. 21:59
 14/15 anonim ***** válasza:
Vannak magán helyek is ahova lehet menni ultra hangra ha többet szeretnéd látni. Nem tudom milyen árba mozog de nézz utána.
2018. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Norman Bates ***** válasza:

Szia,

En 5 hetesen voltam az elso mf talalkozon, kb 1 oras volt. Rengeteget kerdezett, csaladi betegsegek etc. Korhaz kuldott levelet az UH-ra.

Ne torodj a rosszindulatu valasszal, igenis torodnek veled es van plusz uh ha gond van.

6 hetesen vereztem es meg aznap csinaltak UH-t a korhaz kora terhes reszlegen (EPAU -early pregnancy assessment unit).

16 hetes korig ha gond van akkor az EPAU segit, utana triage lehet hivji, benne lesz a szama a valasztott korhazadnak a kiskonyvben.

BMI-m 30 felett volt mikor teherbe estem, ezert 26. Hettol 3 hetente, a vege fele 2 hetente volt UH, cukorterheles is volt. Szerencsere azota rengeteget fogytam igy legkozelebb nem lesz ilyen problema.

Valoban nem piszkalnak feleslegesen, de nagyon odafigyelnek ha baj van. Azt mondjak, hogy progeszteront nem irnak fel, mert nem tudna tole vegbemenni a mar nem elo magzat vetelese.

En antibiotikumot kaptam mert a 6 hetes verzes utan 8. Hetig barnaztam. Elso napi gyogyszer utan mintha elvagyak volna.

2018. dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!