Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem nő a baba, az orvos...

Nem nő a baba, az orvos szerint el fog halni bennem, mi lesz most?

Figyelt kérdés

35.hétben járok.

A 32. Ultrahangon 30 hetesnek állapították meg a babát, emiatt 2 hét múlva kontrollt javasoltak, ami ma volt. Nem nőtt csak pár mmt, és 31 hetesnek állapították meg. 2.fokon érett a méhlepény. Eddig nem volt az. Az osztályvezető főorvost hívták oda aki azt mondta hogy holnap reggel be kell feküdnöm a kórház, mert el fog halni a gyerek. Teljesen ki vagyok borulva.. Most mi lesz? Ahhoz képest minden adat jó, csak nagyon pici nem fejlődik odabenn. Mennyi esély van rá hogy kiveszik a babát? Januárra vagyok kiírva, lehet addig benn kell feküdnöm? Vagy ha látják hogy nem fejlődik, meg császároznak? Ez napokon belül kiderül vajon? Mennyi az esély a túlélésre a babának? Volt már valaki hasonló helyzetben? Az nst teljesen jó, nem értik mi a baj miért nem nő.


2018. dec. 5. 14:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nincsen sajnos a védőnő teljesen lebeszélt az elején róla...

De most hogy megyek befeküdni első dolgom lesz megfogadni egyet.

2018. dec. 6. 05:18
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező! Mi lett veletek?
2019. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi lett veletek?
2019. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A rágalmazást nem csupán szóban, hanem internetes fórumokon, közösségi oldalakon is el lehet követni, utóbbi esetben a bizonyítása is jóval könnyebb, hiszen írásos bizonyíték van az elkövetésre, amely lementhető, utóbb könnyen rekonstruálható. Az elkövető sok esetben bele sem gondol mondatai következményeibe, pedig a rágalmazás vétsége akár egy évig terjedő szabadságvesztéssel is büntethető, és a cselekmény elkövetése még súlyosabban minősül, ha az elkövető aljas indokból vagy célból, nagy nyilvánosság előtt, jelentős érdeksérelmet okozva követi el.
2019. febr. 12. 16:37
 15/18 anonim ***** válasza:
Oszt mi lett végül?
2020. ápr. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
,, oszt''?
2020. ápr. 30. 15:23
 17/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat, én szoktam a hétköznapokon hasznalni ezt a szot. De akkor javítom a kérdést. Sokszor kapok emiatt beszolast. 😔

*Mi lett veletek? Hogy vagytok?

2020. máj. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
?
2020. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!