Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Tegnap...

6 hetes terhes vagyok. Tegnap voltam hüvelyi ultrahangon. Utana egyből rozsaszines folyásom lett, egyből szóltam azt mondta normális. Azota hol van barna folyásom hol nincs. Volt már Valaki így?

Figyelt kérdés
Én Úgy vettem eszre hogy hüvelyi uh utan mindig van valami folyásom,esetleg tudok tenni ellene valamit?

2018. dec. 6. 11:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok, nem, hál'istennek ebből adódóan nem volt más probléma, csak feküdni kellett és felszívódott, lassan a harmadik trimeszterbe lépek. Amúgy amiatt ne okold magad, hogy a hüvelyi uh-tól van, és ha vártál volna már csak hasi lenne, mert közel sem biztos. Én úgy látom orvosa válogatja, hogy ki melyiket preferálja, pl a mostani végleges dokim, akinél szülni fogok, a legutolsó, 24. heti uh-n magánban megnézett hasi és hüvelyi ultrahanggal is. Szerintem ha még barnázol, vérezgetsz próbálj minél többet pihenni, hátha attól elmúlik.
2018. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azért mentem el ilyen hamar,mert amikor teszteltem akkor,is barnaztam és gondoltam kapok valami gyogyszert.Mivel az elso terhessegnel is ez vol es akkor kaptam.Hat nem kaptam.Azt mondták elmúlik.El is múlt.De vissza rendeltek egy hétre rá és újra kezdődött a vizsgálat utan.Pihenek szinte egész nap,nem dolgozok már.
2018. dec. 6. 21:44
 13/13 A kérdező kommentje:
A munkámból kifolyólag is fontos volt tudnom terhes vagyok vagy sem.Terhesen nem tudom csinálni ezt a fajta munkát.
2018. dec. 6. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!