Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen karácsonyi menüt...

Milyen karácsonyi menüt készítenétek mindenórás terhesen?

Figyelt kérdés
Már nagyon nehezen viselem,alig tudok mozogni a derékfájástól,erre anyós megkérdezte,h miket főzök,sütök karácsonykor,39 hetes terhesen. :/ Hát nem esett jól,hogy még ilyenkor is elvárja,de hát valamit tényleg főzni kell.
2018. dec. 6. 20:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Visszakérdeztem volna h a kedves Mama mit készít? Hozhat is belőle a mindenórás menyének meg a kisfiámak is.
2018. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%

Én akkor leszek 38 hetes, de Itthon lesz a férjem a 12 éves lányunkkal. Karácsonyi menü húsleves lesz, sült csirke és sali. Ezt kérték az apjával közösen főznek sütnek is. De ha így szólt volna anyósom akkor megkértem volna akkor jőjjön el főzzön itt ha kell be is vásárol férjem neki.

Nekem már most nehéz a mozgás ha megszakadok sem tudnék sütni főzni most is rendelünk.

2018. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%
Hentesnél tudsz venni töltött káposztát, fagyasztóban eláll, aznap csak megfőzöd. Akkor is jó, ha a férjed egyedül marad az ünnepekre, csak 2-3 kisebb adagba tedd el. Kolbásszal töltött karajt sütnék még, máris megveheted, fagyaszthatod. A csontból egy jó húsleves szintén készülhet. Krumplipüré, franciasali. Sütit, beiglit rendelj.
2018. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

én 26 hetes leszek addigra hugival, de én már most fáradok meg fulladok

csak hús levest meg sülthúst+baconos-sajtos húst csinálok krumplival, mást nem vagyok hajlandó 😁 nem lesz terüljterülj asztalkám most

2018. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%

Konkrét személyes példam nincs, októberi a gyerek, az első közös karácsonyunkon viszont, a tíz hetes baba mellett én nem főztem.

Szetintem olyan menüt tervezz, amit most sem esne nehezedre elkészíteni. Egyébként meg lehet, hogy már babázni fogsz az ünnepek alatt, szóval anyósod erre is számolhat, ha annyira akar.

2018. dec. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
56%

Ha egyébként is főzöl, miért olyan nagy probléma, hogy az anyósom megkérdezte, mit főzöl???

Ha meg minden bajod van, ami érthető, miért nem nyitod ki a szád és mondod el??

2018. dec. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
57%

24-én: halászlé. (férfi dolga megfőzni, de ha nem, akkor is 1 óra alatt kész van)

25-én: Anyósnál ebéd

26-án: szülőknél ebéd.


tadam! mindenki jól lakott!

2018. dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
48%

Amit szeretünk.

De nem anyósom kedvéért tenném. Azt mondta, akkor azt csinálod?

Szép élet..Én sajnos 39 hetesen mindjárt kb takarítani és pakolni fogok amúgy-költözés, ha csak főznöm kéne most nagyon tudnám értékelni.

2018. dec. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
61%
36 hetes leszek akkor. Párom csinál halászlét, én valami egybe töltött húst, meg kis majonézes salikat. Talán sütök zserbót, a beiglit meg rendeltem. Anyósom nem várja el, h pörögjek, le is csapnám. Anyámékhoz is átmegyünk, nem akarok még annyi emberre főzni.
2018. dec. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
31%

Én vagyok az egyik 38 hetes aki főzni fog karácsonykor. Miért is vagyok lepontozva? Gondolom azért, mert nem az ágyban szenvedek és sajnaltatom magam, hogy jajj mindjárt megszülök, szolgáljon ki mindenki és aztán hagyjanak békén.

Attól, hogy valaki terhes és már a végén jár, miért kell úgy csinálni mintha halálos beteg lenne és nem képes semmire?

2018. dec. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!