Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 évesen már vállalhatok...

21 évesen már vállalhatok gyereket?

Figyelt kérdés
Ti hány évesen szültetek, és kiváncsi lennék arra hogy féltetek e,fel voltatok készülve rá

2018. dec. 11. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
20 évesen, nagyon féltem és egyáltalán nem voltam rá felkészülve. Egész terhesség alatt szinte fel sem fogtam mi lesz. Szülés után anyu nagyon sokat segített így belejöttem, mára már 3 hónapos :)
2018. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyik baratnom 21 evesen szulte a gyereket, csodalatos anyuka. En 26 evesen ertem meg ra, akkor jott az elsopro vagy bennem, mondjuk engem le sem lehetett volna beszelni rola, igyis nehez volt varni, hogy munkahelyvaltas miatt meglegyen legalabb 1+majdnem 1 ev tapasztalat. En akkor fel voltam ra keszulve. 21 evesen bejosoltak nekem 2,5 even belul 2 gyereket, ugy megijedtem, hogy duplan figyelni kezdtunk a vedekezesre :D Szoval en meg akkor nem voltam ra keszen. Ezt neked kell erezned. De ameddig biznytalan vagy, addig nem biztos, hogy jo otlet belevagni.
2018. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen, még egyetemre jártam. Nem féltem semmitől. Anyámék próbálták velem elhitetni, hogy a férjem (9 évvel idősebb nálam) és én képtelenek vagyunk ellátni egy gyereket, ki akarták sajátítani a lányunkat. Emiatt egy időre elbizonytalanodtam szülés után, de gyorsan belejöttem a babagondozásba. Lassan 10 éves lesz és hamarosan megszületik a következő testvére. Érdekes módon most sokkal kevésbé érzem magamat felkészülve, mint 10 évvel ezelőtt, pedig a lányom és a baba között is szültem.
2018. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Úristen, ha most belegondolok hogy azzal a fszfejjel lenne egy gyerekem akivel 21 évesen voltam hát inkább kifutnék a világból. 😂 Szerettem volna gyereket 15 éves korom óta, még a nevét is elterveztem de végül 25 évesen lett de akkor tökéletes körülmények között.
2018. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen mentem férjhez, egyből akartunk babát, nem féltem kicsit sem. Nekem így lett volna természetes. Sajnos sokat váratott magára, 26 voltam, amikor az első született, de a testvérei szerencsére gyorsan összejöttek. 😊
2018. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Igen, az első menstruációdtól kezdve teherbe tudsz esni, én 36 évesen szültem, van ennek hátránya és előnye is, szerintem olyan 28-30 az ideális kor, 20 évesen inkább tanulni, tapasztalni kellene az én véleményem szerint.
2018. dec. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Vállalhatsz, ha hosszú távú kapcsolatban élsz és mindketten ezt szeretnétek, ha van saját lakás/ház, több éves munkaviszonyotok. Tehát ha lelkileg és anyagialag is készen álltok erre.
2018. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha belegondolok, hogy én milyen voltam 21 évesen, őszintén örülök, hogy nem vállaltam gyereket. Nem sokkal a 29. születésnapom előtt fog születni. Most érzem úgy, hogy megértem rá. De ez nem jelenti azt, hogy 21 évesen képtelen rá az ember, fiatalon is lehet valaki csodás anyuka. A mi édesanyáink is akkortájt szültek minket, ők sem voltak nagyobb arányban alkalmatlanok, mint a mostani nők.
2018. dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem még nincs gyerekem, idősebb vagyok, mint 21. Tanulok, kevés jövedelmem van, az is bizonytalan. Lakhatás sem igazán stabil, albérlet, 1 szobás..

Párkapcsolat adott lenne a gyerekhez, mernék vele gyereket vállalni, de a többi körüléményem miatt még nem alkalmas a dolog.

Én így gondolom, de mindenki maga érzi, nyilván sokan szülnek albérletbe, tanulóként stb .

Én nem hiszem, hogy 30 előtt szülni fogok.

2018. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintetek mitől lesz valaki csodás anyuka?
2018. dec. 11. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!