Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 évesen már vállalhatok...

21 évesen már vállalhatok gyereket?

Figyelt kérdés
Ti hány évesen szültetek, és kiváncsi lennék arra hogy féltetek e,fel voltatok készülve rá

2018. dec. 11. 10:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a “csodás anya” nem kortól függ. Anyukám és én ugyanannyi idősek voltunk amikor megszületett az első gyerekünk ( neki én voltam az) és elmondása szerint én sokkal jobb anya vagyok nála: sokkal türelmesebb, sokkal lazább és úgy összességében azt mondta, hogy velem jobban járt a fiam mint én vele.
2018. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem sincs még gyermekem kérdező. 5 hónap múlva leszek 21. Azt hittem én az a fajta ember "vagyok" / leszek aki csak későn szeretne gyereket. Aztán be lépett az életembe a nagy "Ő" 18 évesen. Pár hónap múlva megtörtént a lánykérés. Aztán történt egy vakk lárma. Azt hittük terhes vagyok.. Pánikba estem. Vettem egy tesztet, miközben vártam az eredményt rá jöttem, hogy a pozitív eredménynek drukkolok. Életemben nem voltam még olyan csalódott, mikor megláttam a negatív tesztet. Zokogtam. Akkor jöttem rá, hogy gyereket akarok. Persze akkor még közel sem voltam a megfelelő körülményekhez, ami egy babának kell. Azóta viszont azon dolgozunk mindketten, hogy minnél hamarabb el érjük a megfelelő feltételeket. Fő állásban dolgozunk mindketten, nem sokára össze házasodunk, elköltözünk/épitkezünk. Remélem 2-3 éven belül már minden adott lesz.
2018. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem attol, hogy szeretettel, figyelemmel fordul a gyermeke fele, es igyekszik ugy szeretni, ahogy arra a gyereknek szuksege van (es nem ugy, ahogy neki alapbol jol esne).
2018. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!