Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Striák ellen mit használtatok?...

Striák ellen mit használtatok? Bevált?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok. Az eleje óta szorgosan kenegetem magam többféle striákra való készítménnyel is, mert sajnos nagyon hajlamos vagyok rájuk (tinikoromból származók is nagyon csúnyák még mindig, pedig soha nem voltam túlsúlyos). Jó nagy már a pocakom, pedig csak 2 kg-ot híztam eddig. Sajnos a striák is megjelentek, sőt, nagyon csúnyák. Mit használhatnék?

Köszönöm a válaszokat!


2018. dec. 13. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kenheted magad akármivel, ez 100 % genetika.
2018. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én végig bio oil-al kentem.

Nemrég szültem.

Most lila csíkos a hasam mindenhol

Igen ez sajnos genetika

2018. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne rá krém, senki nem lenne striás...


Én tinikoromban lettem nagyon: comb, csípő, mell...

Terhesség alatt soha semmivel nem kentem magam. 1 új sem lett (nem lett nagy hasam a végére, mellem viszont nőtt).

SZóval genetika, és szerencse kérdése.

2018. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én kakaóvajjal kenem sokan dicsérik , eddig bevált 29 hetes km.
2018. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként statisztika szerint fiatalon is nagyobb rá az esély, hogy szakad, míg öregebben inkább nyúlik.
2018. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%-os kalaovaj napi 2-3x ... nem lett egy db se.
2018. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Mannás kókuszolajjal kenem. 30 hetes vagyok, szép a bőröm, de a vakbél műtét hegénél már van.
2018. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is hirtelen nottem es sok kis "tugriscsikom" lett. Ahogy terhes lettem kakaovajjal kenegetem magam. Viszont ahol nem kentem be (derekam, mellem) ott mar kijottek a striak. Sajnos ezeket otthon eltuntetni nem lehet viszont a kozmetikus segithet a probleman
2018. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!