Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 Hetes pocakos vagyok,...

30 Hetes pocakos vagyok, nemtudom, hogy egy újszülött és egy kutya egy szobában lehet-e?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egy kutyust aki már 6 hónapos,de kicsi kora óta velünk alszik,lehetne kinti kutya mert kertes házban lakunk,de nincs szívünk kitenni őt,mert már nagyon megszokta a bentlétet,és ha pár órán át tovább van kint,ugy sir!Rádásul középtermetü,lehet hülye kérdés,tudom,hogy a babát nem bántaná,a kutya teljesen szoba tiszta!Van akinél esetleg egy helyen van a kutyával a pici baba?!
2008. nov. 7. 09:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ne haragudj,de a babóka előrébb való,mint a kutya.Még van 10 heted,h kiszoktasd a kiskutyát megszokja az,hidd el.NINCS HELYE BENT A KUTYÁNAK A BABÁVAL EGY HÁZBAN!!!!!!!!!
2008. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem előbb azt döntsétek el mit szeretnétek jobban:a babát vagy a kutyát.Mert ha az előbbi ti magatok is rájöttök,mit kéne tennetek.Meglehet,hogy azért is gondolom,mert kutya ellenes vagyok,de a kutya nagyon sok mindent terjeszthet.Akár a baba allergiás is lehet rá.Inkább sírjon a kutya,mint a baba.De!Ha van a házban egy kis zug amiben a kutyust külön el tudjátok helyezni abban az esetben már más a felállás.De én semmiféleképpen nem javaslom az egy légtérben lévő kutyát.Egyrészt ha már attól sír ha kiteszitek el sem merem gondolni hogyan élheti meg,hogy már nem ő a legfontosabb...
2008. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%

szia,


Nekem 3 vizslám van, úgyhogy mondhatni kutyabolond vagyok.

Ők is bent voltak a házban, sőt fent aludtak az ágyon.

De mégis kiszoktattam Őket mielőtt megszületett a kislányom.

Igaz ők már felnőtt kutyák, egy kölyök tényleg elveszettnek érezheti magát kint egyedül éjszakára.

Fokozatosan szoktasd ki a lakásból, először a szobából a előszobába, konyhába, ha van fedett teraszotok akkor oda.


sok sikert

2008. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell dönteni a kutya és a baba között, csak kompromisszumot kell kötni. Nekem is van kutyám, kis termetű benti kutya, speciel ő szét is fagyna, ha kiraknám. Tehát nem rakjuk ki.

De az is egyértelmű volt, hogy ugyanabban a szobában nem lehet, amelyikben a baba és mi vagyunk (korábban a mi szobánkban aludt a földön a saját ágyában). Gondolom van nálatok is a háznak egyéb része, mint előtér, konyha, nappali, stb.

Mi kiszoktattuk ezekre a helyekre. A miénk is szobatiszta, ha akar kimegy, szabadon jár kell nagyjából mindenhol, kivéve azokat a helyeket, ahol a baba tartózkodik, tehát szoba, fürdőszoba és wc tabu neki. Ha ti is ezt a megoldást választjátok, akkor azt tanácsolom, hogy kezdjétek el időben, ne hagyd az utolsó pillanatra a dolgot, vagy akkora, amikor hazaértek a babával a kórházból, mert annál nehezebb lesz, hallgathatjátok a gyereksíráson kívül a kutyavonyítást is éjszakánként, ezenkívül a kutya sokkal féltékenyebb lesz és egyértelműen csak annyit fog leszűrni, hogy a gyerek miatt deportáltátok ki.

Kezdjétek el már most a szobából kiszoktatást, hagy legyen ideje megtanulni a rendet és legyen számára természetes, hogy a szoba már nem az ő területe.

Sok sikert!

2008. nov. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
57%
DE HÁT MIÉRT PONTOZTOK LE?NEHOGY MÁR VALAKI AZT MONDJA,H JÓ,H BENT A KUTYA.
2008. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
65%

Én is azt javaslom, hogy kint a helye a kutyusnak, szépen lassan, mivel még féltékeny is lehet az 'új jövevényre'. Nálunk hasonló gond volt egykoron, egészen pontosan nálam, mivel egy macska volt a középpontban a szüleimnél, égészen addíg amíg én megérkeztem. Onnantól fogva a macska fújt rám és látszott rajta, hogy féltékeny. Szépen ki lett szokatva ő is. :)

Egyébként ahogy nőttem felfelé nagyon megszerettem és ő is engem, mert sokáig velünk volt még.

2008. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
59%

Szia! A lentit én kérdeztem. Kövezzenek meg érte de én NEM teszem ki a kutyámat!!! Régen az asszonyok tehenet fejtek, tyúkot etettek, disznót trágyáztak, aztán mentek szoptatni. A kutyus rendszeresen legyen oltva, féregtelenítve és nem lesz semmi gond. Megkérdeztem a védőnőt, azt mondta nyugodtan bent lehet a kutyus, azért a biztonság kedvéért a nőgyógyászomat is megkérdeztem, és ő is megnyugtatott. És amit még ne feledj: Semmiképp ne férjen a kutyusod a babához, mikor nem látod, pl. éjszaka.

Mi még annyit teszünk, hogy amíg az 1-2 hetet be nem tölti a baba, a biztonság kedvéért apa átmegy aludni a kutyussal a másik szobába. De aztán együtt lesz a család.



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2008. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
60%

A kutyus 6 honapos tehat kb.24 hetes a kutyusutok.

Te pedig 30 hetes terhes vagy.

Amikor terhes lettel akkor vettetek egy kutyuskat, de miert szoktattatok oda? Mar tudtad hogy kisbabad lesz, es akkor beszoktatjatok az agyatokba?

Amig nem szulsz meg addig szoktasd ki a kutyat a hazbol!

Nem mondom hogy az eloszobaba, mert akkor ott fog sirni nektek a szoba elott, hanem a hazbol szoktasd ki.

Inkabb a kutyus sirjon (szegenyke) mint a kisbabad es te!

2008. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg, ha a házban bent lehet a kutya, akkor már tökmindegy, hogy a babával is egy szobában tartózkodik. Csak vigyázni kell a gyerkőcre.
2008. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi!Engem is lepontoztak 2 válaszoló vagyok.De kit érdekel?Véleményt kérdezett adtam!Én nem kövezek meg senkit azért mert tartja!De akkor minket miért..????
2008. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!