Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 Hetes pocakos vagyok,...

30 Hetes pocakos vagyok, nemtudom, hogy egy újszülött és egy kutya egy szobában lehet-e?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egy kutyust aki már 6 hónapos,de kicsi kora óta velünk alszik,lehetne kinti kutya mert kertes házban lakunk,de nincs szívünk kitenni őt,mert már nagyon megszokta a bentlétet,és ha pár órán át tovább van kint,ugy sir!Rádásul középtermetü,lehet hülye kérdés,tudom,hogy a babát nem bántaná,a kutya teljesen szoba tiszta!Van akinél esetleg egy helyen van a kutyával a pici baba?!
2008. nov. 7. 09:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
83%
Tudod neked most az a válasz lenne a legszimpatikusabb,hogy persze lehet miért ne, de sztem egy szobában semmiképp.Egyszerűen azért mert ő egy kisbaba,egy új jövevény,mindenképp külön kellene helyezni.Nem tudom hogy miért gondoljátok hogy helyes ez így.Nem azt mondom hogy szabadulj meg a kutyustól, de legalább másik szoba,helység legyen az övé ne a babáé.Hiába oltod,az akkor is egy állat,aki nyálzik,szőre van,stb.Megértem hogy nincs szíved kitenni a házból,de ez így nem megoldás.
2008. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
51%
Akkor most mondok valamit: A babához egy idősebb testvér sokkal több baktériumot, vírust hazavisz (olyanokat, ami az embereket betegíti meg, tudniillik a kutyákról nemigen terjednek betegségek emberre, Kivéve veszettség, külső élősködők, de ezeket ki lehet védeni), mint egy otthoni, kezelt kutya. Ha megkérdezel erről egy orvost, mind azt fogja mondani, ez így igaz!
2008. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
69%
Igen mindenkinek más a véleménye,ez bizti.Mondjuk nálunk az anyoséknál van bent a kutya de én még ott is haragszok érte,mondtam h a pici lánykám nem fog ott mászkálni az biztos.Képzeljétek 13 éves kutya büdös,bepisil és ök nem teszik ki,mert sajnálják....NOS?AKKOR KI A FONTOSABB A KUTYA V. AZ ONOKA??????
2008. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
76%

A kutya az egy állat,a baba meg egy emberi lény! Ennyi,én nagyon szeretem a két kutyánkat,de kint a helyük ,kint az udvaron,A kisebbik régebben bent volt a folyósón,néha anyum szobájában is,amikor beengedte,de ahogy elterveztük a babát,kiraktuk,egyszerűen megszokta az új helyét,és kész.Mert a baba egészsége a fontosabb,és az élete,mert hallani szörnyűségeket,amikor a kutya védi a saját megszokott területét,és nem tűri az új " betolakodót"

Lehet lepontozni,ez akkor is így van,és mondom mégegyszer szeretem az állatokat.

2008. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
76%
2008. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
51%
én erre azt mondom,hogy 2yorkim van,kint meghalnának.velünk alszanak.2évesek.21éves vagyok,nincs még gyerekünk.azt ugye mindenki tudja,h nem 2-3 évig él a kutya.és az a legundorítóbb amikor jajj,de aranyos az a kutya,aztán egy idő után meg kiteszik a hidegre,ne adj Isten elaltatják.miért ne lehete a babával egy légtérben?persze amig kicsi a baba addig sokkal jobban kell figyelni a takarításra,meg ilyenekre,de nem szabad kiközösíteni a kutyát.ő is a család tagja.legalábbis nálunk.és ha lesz gyerekünk,akkor is azok maradnak.akárki akármit mond!a gyereket meg sztem nem jó beszoktatni a szülők ágyába,mert akkor sose lehet onnan kirobbantani(ez az én véleményem most.)azért van saját ágyikója,h ott aludjon.egyáltalán hogy lehet ugy szeretkezni,h ott alszik a gyerek?mindegy,ez már másik téma.a lényeg,hogy jobb ha hozzászokik a kutyához,és igy kisebb is lesz az esélye a későbbi allergiának.nyugodtan pontozzatok le.ez a véleményem.és ez NEM választás a kutya-gyerek között.meg lehet találni a középutat.
2008. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
48%
Bár már elég sokan írtak, azért én is erősíteni szeretném azoknak a táborát, akik azt mondják, hogy kutya és csecsemő ne legyen összezárva egy helyen. Tényleg vannak szörnyű esetek, én nagyon félnék, hogy bármi baja lesz a babának...anyuéknak is van kutyája a lakásban, és gusztustalannak tartom, hogy a szőre száll erre-arra a lakásban. Még nem is hagytam ott és nem is fogom a gyerekemet! (nem csak ez miatt:)
2008. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
49%
Elöttem válaszoló:MÉG NINCS GYEREKED ADDIG NEM TUDHATOD!!!!MILYEN KUTYA A GYEREK MELLETT......
2008. nov. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
55%
Inkább a kisbabám szokjon az ágyamba,mint a kutya a baba szobájában szaladgáljon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
58%

Mindenféle bántás nélkül mondom, hogy én csak azon mosolygok, hogy végül is a kérdés ez volt: "Van akinél esetleg egy helyen van a kutyával a pici baba?"

Akkor minek írogatnak ide olyanok, ráadásul már-már indulatosan, akiknek gőzük sincs a gyerek és kutya együtt neveléséről, mivel ellenzik azt? Légyszi, ne vitázzunk, értelmesen próbáljunk segíteni! JÓ?

2008. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!