Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Facelle terhessegi teszten...

Facelle terhessegi teszten nem szimmetrikusan jonnek ki a csikok?

Figyelt kérdés
Most csinaltam ilyen tesztet eloszor, eddig minden teszten ugyanannyi hely marad a csikok elott es utan, a Facelle el van csuszva, mindig ilyen?
2019. jan. 3. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem néztem egy teszten sem, hogy hol a második csík... Vagy van, vagy nincs. :) A lényeg, hogy pozitív legyen. :D
2019. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nekem mar kesik, kb 4 napja, ez egy masfel oras vizelet, nem is kellett, csak a teszt miatt eroltettem, mast sajnos nem tudok mondani, eloszor hasznaltam ilyet, de amiket eddig probaltam, ott total szimmetrikus volt mindig a teszt zona
2019. jan. 4. 13:50
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán gyárilag el van szabva a teszt papír, nézd az enyém is ilyen a felső, az alsó meg normális ! És amúgy ez pozitív, úgyhogy gratulálok !


[link]

2019. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!