Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes kismama vagyok....

9 hetes kismama vagyok. Aggodok. Lehet ebből baj? Részletek lenn

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mások számára lehet nevetséges, de én most teljesen beparáztam. Szóval a kisfiamnak van egy alvó nyuszija, amit tegnap leejtett a kocsiba, nem vettük észre es a nagyfiam jó sáros vizes cipővel össze taposta. Behoztam, hogy kimosom. De a gyerek megtalálta es egész délután azzal játszott, nekem fel se tűnt, el is felejtettem hogy járt a nyuszi. Még aludni is hozta, köztünk alszik. Ki is vágtam, amikor leesett, hogy a retkes nyuszival alszunk. Viszont egész este sír, nyűglodik. Bár vacsira sült kolbászt es fánkot is evett. 2 éves. Nem tudom hogy esetleg fertőzést kapott vagy szimplán nehéz volt a vacsi. Rám nézve is aggodok, toxoplazmat vagy valamit össze lehet igy szedni? Van kutyánk macskánk, szóval a nagyfiam ki tudja mit hordott a talpán a cipőnek. Köszönöm aki segít.
2019. jan. 13. 01:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Sajnos jobban erdekel az utolso hozzaszolo valasza, mint maga a kerdes:D

Szoval kedves utolso, miert volt ekkora para, mi volt a baj? Toxemia esetleg?

2019. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: Nem toxemia, egy jóindulatú tumor növekedését indította be a terhesség.
2019. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami veled volt. Egyáltalán nem hiszti ami miatt aggodok. De egyrészt brutál allergiás vagyok sajnos nagyonsokmindenre es normális ha aggódik az ember. De neked kár írni bármit...
2019. jan. 13. 18:14
 14/17 anonim ***** válasza:
Normális ha aggódik, csak te erősen túlzásban viszed.
2019. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mièrt kellett mindenkinek egyből leoltani?nem ő kezdte csak kèrdezett valamit.Ès igen sajnos törtènt màr macskaszar miatt tragèdia!
2019. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm! Ezt én is kérdezni akartam, de már jobbnak láttam nem reagálni semmit. Csak bízni tudok benne, hogy minden rendben. Szerintem ez normális az első, a második vagy akár hanyadik terhességnel. Mert az ember bízik benne, hogy minden rendben lesz és ezért mindent megtesz.
2019. jan. 14. 18:15
 17/17 anonim ***** válasza:
Ìgy van!mindenkinek megvan a maga fèleleme,èn is terhes vagyok ès màr volt 2 vetèlèsem..én meg ettől fèlek, valoszinu h a pàromat az őrületbe kergetem vele de ez van.Ettől vagyunk emberek..
2019. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!