Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondjak az orvosnak?

Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés
Ne röhögjetek ki de 18 hetes vagyok 2 hét múlva kell mennem UH-ra csak. 12. héten voltam utoljára és annyira aggódok hogy mivan a babával rendesen fejlődik e meg minden. Az orvosom szabin van csak akkor lesz mikor mennem kell a köv. vizsgálatra. Ha bejelentkezek UHra mit mondjak miért jöttem most? A legközelebbi 4dultrahang 80kmre van úgy hogy oda nem tudok elmenni.
2019. jan. 30. 17:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Attol meg hogy Angliaban egy a mienknel is rosszabb terhesgondozasi rendszer van, nem kell ezzel peldalozni. Mashol meg ezerszer tobbet foglalkoznak a kismamakkal. Es szerintem ez az eset tokeletesen mutatja, hogy jelenlegi alapprotokoll elegsegesnek se nevezheto, hiszen az hogy a 12. es a 20. het kozott nem vizsgalnak meg, NEM JO!!! Nincs tuneted es baj van. Ezek egy resze surubb kontrollvizsgalattal megelozhet. Nem azt mondom, hogy hetente jarjunk tb-re nogyogyaszhoz, de az, hogy 1 honapja nem latta a kerdezot orvos es aggodik, teljesen normalis. Svajcban engem 3 henete vizsgalt a doki es nem maganba, hanem tb-re.
2019. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Sziasztok. A kérdező barátnője vagyok. Nem tud belépni az oldalra és megkért hogy írjak. Sajnos elvesztette a babáját. Elfolyt neki 2 nap múlva az összes magzatvíz. :(((( Egy anya megérzi ha baj van. Javaslom mindenkinek ha érzi valami nincs rendbe igen is menjen el szakrendelesbe
2019. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
51%
Utolsó: Nekem ez a komment egy vita lezárónak tűnik, ami vègre. Ha mègsem, ès valòban elvesztette a babàjàt, akkor rèszvètem a baràtnődnek. Egyèbkènt a posztjàban semmilyen tūnet, vagy rendellenes bàrmi nincs ìrva, pusztàn az aggòdàsa. Ezért estek neki többen, mert az aggòdàs nem egyenlő a panasszal.
2019. febr. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom😢😢😢kitartást és sok eröt neki.
2019. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon sajnalom:((( a konkluzio h igenis tessek jarni rendszeresen kontrollra! Remelem hamar sikerul a kovetkezo baba es minden oke lesz!

Ui.: eleg gonosz dolog azt feltetelezni h ez a tema lazarasa miatt lett kitalalva, szep lehet az ilyen ember mindenki magabol indul ki.....

2019. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!