Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányzó kismamák! Koraszülött...

Dohányzó kismamák! Koraszülött lett a babátok? Mennyi cigit szívtatok el?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem tudtam lerakni.Elítélni nem kell köszönöm.
2019. febr. 12. 07:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként,ilyen helyzetben tényleg nem működik valami rendesen nálad,valóban nem elég az anyai ösztön annál,aki tudatosan mérgezi a gyerekét.

Ha rosszul esik,ha nem.

2019. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
32%
nem elég erős*
2019. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
A kérdés a koraszülésre vonatkozik.Hogy valaki mitől lesz allergiás más kérdés.Honnan tudod mitől?Nem dohányos anyának is van allergiás gyereke stb.Olyan nincs hogy nincs lelkiismerete valakinek.Nekem is van.Bűntudat is,és itt senki nem biztat elmondják amire kíváncsi vagyok.Azért van az oldal kérdezni!Én 100 biztos voltam benne le tudom tenni.Hát nem ment.Ennyi.Nem kérek kioktatást ahogy írtam köszi.
2019. febr. 12. 21:55
 24/35 anonim ***** válasza:
72%
Orosz rulett. Tessék körülnézni gyermek kardiológián, mennyi szívbeteg kisbabának dohányos az anyja. Szerintem senkinek nincs joga megbetegíteni a gyermekét, csak mert gyenge és önző. Ilyenkor egyikük sem gondol bele, hogy a beteg szívvel milyen küzdelmes minden napja a babának. Nem beszélve a rájuk váró szívműtétről, amiben meg lehet halni.
2019. febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Semmi közöm hozzá,hogy ki mit csinál terhesen,előtte én is cigiztem,igaz nem voltam megőrülve érte,napi 5-6 szállal kibirtam általában.Onnantól,hogy megtudtam terhes vagyok,egyszer sem gyujtottam rá.

Tudom ez nem válasz a kérdésre,meg tuti le is leszek pontozva,de nem tudom elképzelni,hogy hogy nem emészt el a bűntudat és a félelem,hogy mérgezed a saját magzatodat??😯

Persze lehet,hogy nem lesz komoly következménye,de,hogy vagy képes este nyugodtan lefeküdni azzal a tudattal,hogy szándékosan ártasz a hasadvan növekvő gyereknek?Én úgy érzem,hogy megölne a lelkiismeret furdalás....

2019. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%

Hagyjátok csak,látszólag csak a bíztatás érdekli meg a saját megnyugvása, a tények nem.Csak körül lehet nézni,milyen körökből jönnek a dohányzó kismamák, undorító,írástudatlan,IQ fighter a 80-90%-uk.

Eszembe nem jutott volna rágyújtani terhesen,bármekkora bagós voltam előtte.Előttem volt a példa, 3 bagós ismerősből 3-nak csoffadt gyereke lett(mint a mazsola,ahogy egy kommentelő írta) kis születési súllyal, kissé visszamaradott állapotban. Hát milyen anya az,aki megkockáztatja az ilyet?

SZÉGYEN!!

2019. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom,te/ti hogy vagytok összerakva, de ha a születendő gyereked nem elég motiváció,hogy lerakd,akkor mi???

Bármennyire is lepontoztatok itt két válaszoló amiatt, hogy le merték írni, hogy NINCS ANYAI ÖSZTÖN az ilyenekben, jócskán közel járnak sajnos az igazsághoz. Tipikusan az a szülő vagy, aki akkor is szívnád a cigit, ha éheznének a gyerekek,mert nem lenne pénz kajára..de a lényeg,hogy a napi nikotin megvan.👍🏼

2019. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
És most egy vállrándítással elintézted, hogy "hát azt hittem le fogom tudni tenni, de sajna mégse, ez van. Most csak biztassatok, hogy egészséges lesz a gyerek, másra nincs szükségem. Különben meg ha itt a GYK-n néhányan azt írják hogy nekik mázlijuk volt, akkor velem sem történhet másként." A gyereked majd biztosan megköszöni neked felnőttként, hogy 9 hónapig mérgezted. És ez így rendben van, szerinted? Totál eszement...
2019. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
88%

Ne foglalkozzatok vele, egyik fülén be a masikon ki. Sajnálom a gyermekedet...

Fontosabb a cigi mint ő.

Szanalmasak az ilyen "anyák"...

Pedig ha valaki igazán cigizett az én voltam. Buliba 3 doboz is elment...

De a gyermekem mindennél fontosabb, es nem ia volt kérdés hogy letegyem!

Szerintem az is gáz mikor valaki a kisgyereke mellett szívja...

Pláne most veled van összekötve a kis szervezete...

Nem kívánok rosszat senkinek, de valahogy észhez térhetnél.

Bár gondolom ha baja lesz, akkor majd bemeséled magadnak hogy nem.a cigi miatt

És ez nem kioktatás. Az igazság fájdalmas lehet igen. Ilyen anyáktól mentse meg az Isten a gyermekeket

2019. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Nagy a koraszülés esélye igen:

[link]

2019. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!