Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányzó kismamák! Koraszülött...

Dohányzó kismamák! Koraszülött lett a babátok? Mennyi cigit szívtatok el?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem tudtam lerakni.Elítélni nem kell köszönöm.
2019. febr. 12. 07:31
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm 1.Nem vagyok kisebbségi,2. Milyen biztatás? 3.Kéretem aki ítélkezni akar ne rajtam de látom nem sok esély van rá.4. Igen nem elég motiváció Ismersz?Tudod hány szenvedély betegséget tettem le a gyerek miatt?Szerintem a leg ártalmatlanabb maradt meg.nem tudjátok ki vagyok milyen életet éltem ,mit adtam fel a babámért.De ha már a többi 4 nincs meg tudjam ez az egy mit okozhat.Én örülök annak amit elértem...
2019. febr. 17. 16:30
 32/35 anonim ***** válasza:

Neked nem gyereket kellett volna csinálni,hanem inkább orvoshoz furdulni. :/ De mielőbb.

Ez a legártalmatlanabb szenvedélyed?

Te úr isten...Most akkor le kéne előtted borulni,hogy nem drogozol(???) vagy iszol(???) a gyereked miatt?

Szegény gyerek bakker..Aki pedig tisztességgel nevelné,mindent megadva neki, annak nem jön össze :( Bezzeg egy ilyen embernek....

2019. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy önmagadhoz képest szép eredményeket értél el, de a cigi attól még káros maradt a gyerekedre. Ha beteg lesz, nem csak vele, magaddal is kiszúrsz, lelkileg, anyagilag sokkal megterhelőbb, és sajnos a gyerekvállalás olyan, hogy nem csak a terhesség idejét kell kibírni, de azért már akkor elég sok mindent meg lehet alapozni. Szóval veregesd vállon magad, nem ismerünk, lehet tényleg nagyon megérdemled, de utána gyürkőzz neki a következő lépcsőfoknak is. Ha addiktív alkat vagy, ötletként próbálj rászokni valami egészséges szenvedélyre, ami eltereli a gondolataid és idődet.
2019. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Azért egy két válaszoló tényleg szégyelheti magát.Pár szál cigitől már halált érdemlek?Nem elég hogy valóban okoz bűntudatot de ilyeneket írni pár szál miatt egy várandós kismamának akinek az idegesség is árt nem csak az a pár szál cigi.Szégyellhetitek ti is magatok.
2019. febr. 28. 21:24
 35/35 anonim ***** válasza:
de te is szégyeld magad! ha mindenmásról le tudtál szokni...nem igaz,hogy a cigiről nem
2019. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!