Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az 1. trimeszterben mennyire...

Az 1. trimeszterben mennyire voltatok rosszul?

Figyelt kérdés
Egyszerűen felkelni nem tudok, fájnak az izületeim, fejem, szédülök, vérnyomásom alacsony, hányás, hányinger..másnak is ilyen?
2019. febr. 20. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Két gyerekem van, mindkettőnél ugyanazok voltak a tünetek mint neked. Plusz székrekedés.
2019. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
1. gyerekkel kb. a 20. hétig émelyegtem, de nem csak reggel, hanem egész nap. A 2.-kal meg semmi. Szóval gyerektől is függ.
2019. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a like. Köszönöm a válaszokat! Akik várandósak, azoknak gratulálok és kitartást! Én nagyon megszenvedek vele, de megéri, együttérzek veletek!
2019. febr. 20. 21:54
 14/16 anonim ***** válasza:

Most vagyok 11 hetes, nagyjàbóla 7. héttől minden bajon van a hànyàson kívül. Progeszteronpótlás miatt tripla fáradtság, hányinger, émelygés, éhes vagyok de semmit sem kívánok, vagy épp étvágytalanság. A munkatársam töltött cigijének a szagától teljesen ki vagyok egész nap, szóval tudnámmég sorolni :D

Csak az szépíti meg az egészet hogy tudom itt a pici velem, és miatta történik mindez.

Mielőtt teherbe estem mindig csak városi legendánam gondoltam ezeket a tüneteket, hogy érzékeny szaglás, rosszullét stb... erre nagyjából mindet megkaptam :D

Igazából a fáradtság az amit nehezen viselek, ma például aludtam délután, most meg fent kukorékolok.

Kitartást mindenkinek!

Azért remélem később kicsit jobb lesz :)

2019. febr. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Vicky92 ***** válasza:

5.héttől reggeli szédülés (pár alkalommal)

Émelygés ,hányinger a 12.hétig mindennap, volt hogy 48órán keresztül tartott egyfolytában (nem hánytam egyszer sem)

Fáradtság, volt hogy egy nap 3x elaludtam...

Összeségében volt pár szélsőség (legalábbis úgy eltem meg) Ma vagyok pontosan 15hetes és minden elmúlott szerencsére!

Kívánom hogy neked is így legyen!:)

2019. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Minden bajom van. Néha azt gondolom, hogy én ezt nem tudom végígcsinálni. Szerintem egyfajta depresszióm is van emiatt. Szerencsére férjemmel sokat beszélünk.


Elsö baba. De én már most eldöntöttem, hogy több nem lesz.

2019. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!