Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez kibírhatatlan. Nem tudom...

Ez kibírhatatlan. Nem tudom meddig húzom így. Kinek volt hasonlô?

Figyelt kérdés
16.hetes vagyok ès terhessèg elejètől brutàl fejfàjàsom van ès alig alszom èjjel.Ez normàlis terhessèg alatt?Nem vagyok egy nyügös anyamasszony katonàja, de ez a fejfàjàs nem emberi.

2019. febr. 25. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem magas a vérnyomásod?
2019. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre gondoltam
2019. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, az olyan 110 körül van, inkabb alacsony..de az sem mindig olyan alacsony...direkt vettem kèszülèket h mèrjem..
2019. febr. 25. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első időkben én is szenvedtem. Terhesség előtt migrénes voltam. A nőgyógyászom azt mondta,h nyugodtan vegyek be egy algopyrint,ha pedig migrénes,akkor mellé egy nospát.

Kb az 5.hónaptól nem fájt többet,talán a végén,amikor magas volt a vérnyomásom. Viszont szülés óta megszűnt a migrénem. 16 hós a fiam és szerencsére semmi fejfájás.

2019. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratulalok a kisfiadhoz!remèlem nekem is enyhül majd mert most is nagyon fàj, reggel koran kellene kelnem mert ugye munka, de aludni sem tudok, mellette mèg tanulok is de estère màr az sem megy mert kibirhatatlan a fàjdadalom
2019. febr. 25. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Pont így voltam. Kb. 2 hétig csak feküdtem otthon aztán hirtelen elmúlt. Nagyon nem tudsz mit csinálni. Igyál sokat és pihenj!


Boldog babavárást kívánok!

2019. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. febr. 26. 07:34
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok,köszi! Hidd el,jobb lesz,kitartás! Nem tudom,mit dolgozol és meddig tervezel dolgozni,de amennyit csak tudsz,pihenj! És ahogy írta valaki,igyál sok folyadékot!

Még annyit,h ha néha beveszel egy gyógyszert,azzal nem ártasz a babádnak,csak az nem mindegy,mit veszel be. Remélem,hamarosan jobb lesz! Csodás terhességet kívánok!

2019. febr. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm.Paracetamolt de csak nèha..
2019. febr. 27. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!