Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. hèt elejèn jàrok, a...

10. hèt elejèn jàrok, a magzatot kisebbnek mèrtèk. Jelenthet gondot? Rèszletek lent.

Figyelt kérdés
A menstruàcióm ès ovu tesztek/hômèrozès alapján a fogantatàs nem a 14. napon hanem a 20/21. napon lehetett. A 21. napon ugrott fel a hôm ès maradt is fent. Februar 3-àra nem vàrtam, nem is jött meg. Az elsô vizsgàlaton 6+2 napos terhesnek gondoltam magam kb, de csak 5+5 napot mèrtek. Kontrollra a 7+2. napra (ezt mar az 5+5-bol szamolva) hivtak vissza, itt 7+1 napnak mertek a kicsit. Pontosan kèt hèttel kèsôbb amikor 9+1 naposan kontrollon voltam, 8+5 naposnak mèrte az orvos. Szerintetek ez rendben van? Nem jelenthet nagy gondot? A kicsi jól van az uh szerint, de tuti hogy max. januar 21-èn megfogant, nem lehetett kesobb az ovu, a tesztem is mar pozitiv volt a 10. napon... Volt valakinek ilyen? Minden rendben volt?
2019. márc. 12. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem lesz. Ezek a mérések nem teljesen pontosak.


Nekem mindig 2 héttel nagyobbnak mérték a babámat. Riogattak, hogy hú mekkora feje lesz stb. Teljesen átlagos fejjel született (33 cm).


Egyébként is ha gond lenne már az uh-kor mondták volna.


Kellemes baba várást kívánok!

2019. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen pontosak a mérések ahogy az első is írta. 1-2 pixel a monitoron még napokat számít. Nekem egészen a 13. hétig majdnem 1 héttel kisebbnek mérték mindig a babám, de aztán azóta valahogy mégis hozza a nagykönyv szerinti méreteket annak ellenére, hogy szigorúan véve a 12. hétig fejlődik egyformán minden baba, utána a genetikán múlik ki mekkora lesz.
2019. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héten az ambulancián alig 11 hetesnek mérte a doki, de inkább 10+3-4 (meg is jegyezte, hogy tuti nem 12 hetes), pedig pont aznap kezdtem a 12. hetet, vérzés miatt mentünk be egy szombati napon. 5 nap múlva mentem a genetikára, 13 hetesnek mérték. 16-19 hetesen megfelelt a korának, azóta mindig 2 héttel nagyobbnak mérik.
2019. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!