Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hohy valakinek...

Miért van az hohy valakinek mar a menstruacio előtt napokkal kimutatja a teszt?

Figyelt kérdés

Valakinek meg csak ha már elmaradt?

Pedig vettem több jobb fajta tesztet előtte 4 nappal negatív

Másnak meg olvastam már ilyenkor ha nem is erőteljesen de halványan pozitív

Nekem meg elmaradás napján volt csak


2019. márc. 16. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindenkinek termeli egyformán a szervezete a hcg hormont nekem a nem várr napján negatív volt, 4 nap késésnél is nagyon halvány volt a tesztem alig volt látható,6 nap késésnél volt egyértelmű pozitív
2019. márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert valószínűleg az átlagostól eltérő ciklusa, rövidebb ciklusa van, vagy korábban volt ovulációja az adott hónapban, illetve a szervezete jobban termeli a hcg-t, mint másnál. És mivel nem vagyunk egyformák, így nem véletlenül mondják, ha valaki biztosra akar menni és nem akarja ezen az oldalon az 1265.kérdés kiírni arról, hogy "4 napom van még a nem vártig, de negatív a teszt, akkor még ugye van remény?", akkor kivárja, hogy legalább késsen a vérzése és utána tesztel. :)
2019. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert egyáltalán nem biztos, hogy a ciklus közepén lett valaki terhes, akár a menzesz alatt is elöfordulhat.

A teszt meg a beágyazódástól mutat pozitívat, azaz kb .az aktustól számított két hét múlva.

2019. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok tényezőtől függ. Nem terveztük még a gyereket, nem számolgattam különösebben semmit, de ismerem a testem, a ciklusom rendszeres 28 napos és mindig van jele a peteérésnek. Abban a hónapban nem voltunk együtt a középidőt megelőzően, a tesztem viszont 3 nappal a várt előtt pozitív lett, amit azért csináltam, mert rettenetesen fáradt voltam és furcsán éreztem magam.
2019. márc. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fura csak a menstruacio utan pár nappal voltam együtt a párommal.
2019. márc. 17. 08:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen!

A lányomnál a nem várt napján pozi lett du a teszt.

Kistesót szeretnénk (már egy jó ideje)Most 2 napja késik, de nega reggeli a reggeli tesztem.

Most várok....

Bosszant h nem tudom h csak a szervezetem játszik (az egyébként holt biztos ciklusom) vagy baba van 😩

2019. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írd meg ha siker :) szurkolok
2019. márc. 18. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendben 😊 Köszönöm 😊
2019. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!