Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák, ti mikor...

Kismamák, anyukák, ti mikor mentetek újra fodrászhoz, kozmetikushoz? Mikor éreztétek újra nőnek magatokat?

Figyelt kérdés
Mikor foglalkoztatok újra magatokkal gyerek után?

2019. márc. 16. 19:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes, manapság minden nő azonnal fodrászhoz meg körmöshöz fut, mégis több marad egyedül, mint amikor még tettek rá magasról.

Örülök, hogy az én férjem huszonéve a férjem, pedig nemegyszer nem jutok el gyantáztatni időben...

2019. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%
Én is ugyanúgy mint a 11-es
2019. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
42%

pont ezen gondolkodtam 11-es! annyi "tökéletes" nő van, aki nem hagyja el magát...miért lép le a férfi mellőle :/

10 éve vagyunk párommal együtt, és nem zavarja..ha olykor kimarad egy hajmosás vagy nem szőrtelenítettem épp

nyilván senki nem lesz igénytelen, főleg ha utcára lép 😊 mindenki összeszedi magát olyankor, az otthon meg azért otthon..hogy jól érezd magad, akár "szakadtan" akár tipptopp-san

2019. márc. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
34%
Én meg azon gondolkozom, hogy miért is fáj nektek, slamposkáim, ha valaki végig ad magára és esetleg az otthoni ruhája sem egy agyonmosott, kinyúlt melegítő, hanem egy csinosabb szabadidőszett? És miért kell őket lepontozni? Kinek így a kényelmes, kinek úgy. A slamposabbat hamarabb elhagyják ám, ez a tény. Az a baj, hogy úgy fogjátok fel, hogy tökmindegy mi van rajtatok, ha a gyerek úgyis lehányja.
2019. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%

Bocs, de azért, mert lemondom a fodrászt, mert a beteg gyerekem fontosabb, vagy mert az egész napos irodai puccparádé után itthon igenis felveszem azt, ami kényelmes, messze nem vagyok slampos.

Nem mi szólunk le titeket, ti vagytok bunkók azzal, akinek nem a sminkje és a lába határozza meg a házasságát.

Lehet ám, hogy aput jobban zavarja, hogy csak magaddal törődsz, jobban örülne egy kicsit lenőtt hajú, de boldog és nem örökké elégedetlen libának...

2019. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan nőnek érzem magamat, kb. 16-17 éves korom óta. Ez így volt a terhességeim alatt, és utána is. Szülés közben nem igazán értem rá a kérdéssel foglalkozni, de azt is elég nőies dolognak tartom.
2019. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
59%

slamposkáim 😂

én pl. pont azt vettem észre,hogy pont azokat hagyják el(akár környezetemben, akár távoli ismerősöknél) akik éjjel-nappal a külsejükkel foglalkoznak 😊

de amúgy én pont azt írtam,hogy otthon döntse el mindenki, mi a kényelmes...akár slamposabb melegítő kócos hajjal, akár a drága szép melegítő belőtt frizurával 😊😉

házból kilépve, meg szerintem "slamposabb" anyukák is, ahogy én is..összeszedjük magunkat 😉

én pl. öszintébbnek érzem a kapcsolatunkat ìgy,hogy nem csak sminkkel-tipptopposan szeret a párom...már 10 éve

és én annak is örülök, hogy tökéletlenül is elfogad 😍😊 és nem kell azon güriznem,hogy mindig tökéletes legyek vagy elhagy

2019. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%

Vegig fekve hordtam a terhességem. A szamomra alapvető dolgokat mint pl szőtmemtesítés vagy hajmosás is nehéz volt ez idő alatt intézni de azért jó uram és én megoldottuk. Szüles után 3 hettel azonban egy jól megerdemelt gyantázást beiktattam a kotmetikusnál. Hajfestés a is kb azóta megint rendszeres mert egyébként ősz lennék.

Amivel nekem problémám van az a megváltozott alakom. A szoptatási időszak alatt sajnos végig híztam. A férjem szereti a kerekded alakom én viszont nem. Vicces h ő ettől nőiesebbnek lát engem én magamat viszont nem. Azért majd szép lassan lekoptatom a plusszokat. :)

2019. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Végig rosszul voltam a terhesség alatt. Olyan lusta, fáradt, és lassú voltam mint a lajhár. Nem egyszer maradt El a szörtelenítés, hajmosás, hajamat amúgy sem festetem, 24vagyok.

A szűlés után us katasztrófa volt minden, bár az alakom ugyanolyan volt mint terhesség elött, karikás szemek szenvedés a szoptatással, babával, mint egy zombi voltam, a férjem mégsem hagyott el, söt fözött, mosott takarított, babához is fölkelt, plusz dolgozott. Szerencsésnek mondhatom magam.

2019. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Még várandós vagyok, de egyrészt ezek a dolgok tudtommal nem tiltottak terhesség alatt, másrészt viszont soha ennyire nőnek nem éreztem még magam.
2019. márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!