Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség megszakítás, mivel...

Terhesség megszakítás, mivel nem volt szivhang, Volt valaki hasonlo helyzetben? Tobb lent.

Figyelt kérdés

Január 28 án volt a volt a műtétem. A doki február 19-en volt a kontrol minden rendben volt... február 20-an egyutt voltam a párommal, majd március 7 en megjött a mensesem ami 8 napig tartott, ma csinaltam egy tesztet ami szerint 2-3 hetes terhes vagyok .

Kerdesem: most akkor ewel a 8 napos verzessel elveteltem ? Nem korai a terhesseg ? Kicsit ossze vagyok zavarodva!Volt mar vki hasonlo helyzeten?



2019. márc. 17. 19:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Utolso igen, de a teszt ugy irja ki. A digitalis.

Jah az jutott eszembe hogy itt egy csaj hasonlokepp jart es aztan kiderult hogy mehen kivuli. Mindenkeppen nezess Hcgt. Mar abbol lehet ra kovetkeztetni

2019. márc. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Majd írj mit mondott a doki
2019. márc. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Február 20 an voltunk csak egyutt. A digitális teszt 2-3 hetet mutat. A vérzésem pedig március 7 en megjött es 8 napig tartott. A tesztet tegnap delutan csinaltam.
2019. márc. 18. 06:57
 14/40 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab után 5 héttel még kimutatható volt a hcg a szervezetemben. Viszont első vérzés előtt nem volt javasolt szexelni, illetve a beavatkozás után a dokim 3 hónap pihit javasolt a doki. Ennek a lejárta után 2. próbálkozósban összejött a babuci, és eddig minden okés. 22 hetes vagyok.
2019. márc. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Tuti a 20.-.an fogant. Egy idős terhesek voltunk. Nekem 8.-án jott meg elosszor műtét után. Aznap még halvány pozi hcg tesztem volt. Ma már teljesen negatív. Ez bizony ú terhesség nálad 😊
2019. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Dokit ma nem ertem el , holnap megin megprobalom. De ma delutan kicsit verezgettem. Ha ez a baba is elmegy akkor megint kell beavatkozas?
2019. márc. 18. 18:32
 17/40 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg 20.-an fogant ezek szerint. Tehat ha logikusan gondolkodunk akkor 7 napig vandorol a petesejt az 27.-e majd elkezd beagyazodni. Mensi elott ez megtortent. Nah most ha a verzesed eros volt mint szokott es normalis az egy terhesseget kisodort volna. De mivel van terhesseg ugy tunik nagyobb eselyet latom a mehen kivulinek.

1 eve egy masik lany is pont igy jart. De persze ne igy legyen!

2019. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Es ha most elkeztem verezni akkor tavozik akkot is ha mehen kivili es ha mehen kivuli lenne akkor is kell egy kaparas?
2019. márc. 18. 18:45
 19/40 anonim ***** válasza:
A mehenkivuli ritkan magatol felszivodik ugymond, de inkabb mutet szukseges. Viszont a gyanu miatt mindenkeppen surgosen meg kene nezetni nehogy baj legyen ha az
2019. márc. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
A verzés tényleg nem jó! Szerintem menj be ügyeletre.
2019. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!