Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség megszakítás, mivel...

Terhesség megszakítás, mivel nem volt szivhang, Volt valaki hasonlo helyzetben? Tobb lent.

Figyelt kérdés

Január 28 án volt a volt a műtétem. A doki február 19-en volt a kontrol minden rendben volt... február 20-an egyutt voltam a párommal, majd március 7 en megjött a mensesem ami 8 napig tartott, ma csinaltam egy tesztet ami szerint 2-3 hetes terhes vagyok .

Kerdesem: most akkor ewel a 8 napos verzessel elveteltem ? Nem korai a terhesseg ? Kicsit ossze vagyok zavarodva!Volt mar vki hasonlo helyzeten?



2019. márc. 17. 19:46
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Jelenleg 6-7 hetes terhes vagyok baba jol van van szivmukodese is amit halottam , csak a méhszáj belso felen van ami nem a legjobb hely.

Pentek hajnalban elontott a ver igy bejottunk korhazba bent fogtak megfigyelesen es pihennem kell sokat.

Dokim csak hetfon lesz bent. Volt igy mar vki ,o meddig verezgetett ?

2019. ápr. 7. 14:33
 32/40 anonim ***** válasza:

Azta!

Marmint lent a nehszajsznal tapadt meg?

Azokat fokozottan szoktak figyelni.

Elvileg ahogy no feljebb kuszhat a mehlepeny. De az ilyen esetekben igen surun lehet verzes

2019. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Igen . Hat en sajnos elegge verezgetek sokszor menszi szeruen es darabos csunya verdarabokkal... doki nem sok jot josolt hogy megmarad a terhessegem ...
2019. ápr. 7. 17:23
 34/40 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat! Szorítok, hogy minden rendben legyen! Majd írj!
2019. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Koszonom. Mindenkeppen irni fogok.
2019. ápr. 7. 20:29
 36/40 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Hogy vagy?
2019. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Szia . Koszonom mar jobban vagyok, 2 hete hogy volt a mutet el kellett vetetni (mivel a mehszajban is benne volt)

Műtét kozben nagyon vereztem igy dokim meg varratott is tett a hegre.

Mutet utan a megfigyelő szobába kerültem ahol meg mindig vereztem es ezert 2 egység vert is kapnom kellett illetve meg mehosszehuzot vérzés csillapított stb...

Jam es meg tanponaltak is evvel is segítség a vérzés csillapítását.

Szerencsere sikerult es igy nem kellet a méhemet kivenni

2019. ápr. 24. 15:23
 38/40 anonim ***** válasza:
Oh szegény! :( Nem lehetett kellemes! Reméljük hamarosan jó helyre költözik a lakó. :)
2019. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Jezus mariam! Nagyon sajnalom!

Az nagy szerencse viszont akkor! Drukkolok hogy a kovetkezonel minden rendben legyen!

2019. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen aranyosak vagytok .

Most picit pihentetni szeretnem a terhességet, de jovore ujra belevagunk, nem adjuk fel 🤗😊

2019. ápr. 25. 15:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!