Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet nagy hassal...

Hogyan lehet nagy hassal alapvető dolgokat megcsinálni (cipőfelvétel, borotválkozás, fürdés, wc, lehajolás, alvás)?

Figyelt kérdés
Így hirtelen ennyi jutott eszembe,de biztos van több minden.Például ha én borotválom intim tájékon is,meg a lábamat is,a nagy hastól ez nem kivitelezhető,te hogyan csináltad ezt meg ? Wc-zés is elég érdekes lehet.Milyen gondokat okoz a nagy has a napi életritmusban ?
2019. márc. 27. 09:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt igazán gondom, borotválkozni tudtam intim területen emlékezetből, máshol gyanta..Nem mondom hogy lehajolni jól esett, de azért megoldottam :D

Az alvás amúgy is mindig rosszul ment, de a kismama párna sokat segít. Vezetni én is vezettem még az utolsó hetekben is..

Néha mikor vasaltam akkor megégettem a hasamon a bőrt :D talán ez volt, ami úgy extrém :D


Most várom a harmadikat, kíváncsi vagyok, most milyen lesz, mikor már óriás pocakkal közlekedek :D

2019. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!