Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halványodó terhességi teszt...

Halványodó terhességi teszt mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Március 25-én délután teszteltem, a második csík halványabb volt, de egyértelműen látszott. Másnap ugyaneezzel a teszttel a reggeli tesztnél a második csík halványabb volt az előző napinál, viszont a napközben X-epillel készített már erősebb volt. Ez olyan X-epil teszt, ami tokban van. A március 27-i teszt szintén halovány volt. Ma reggel is csináltam, X-epillel, ami csak tesztcsík, a main szinte nem is látszott a csík. Aggódom. Valakivel történt már ilyen?

2019. márc. 29. 08:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, ha gyakorlatig be sem ágyazódott rendesen. Méhenkívüli esetén fájdalmakat éreznél már korán és darabos, sűrű vérzés jelentkezik.


Neked valószinűleg az úgynevezett kémiai terhességed lehetett, ami nem igényel különösebb ellátást.

2019. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem kemiai terhesseg, ahoz sokat kesett, kemiai, amikor idoben jon meg, ez korai veteles!


Viszont menj el dokihoz, h kitisztult e!

Valoszinuleg igen, de fo a biztonsag, egy UHt fog csinalni.

2019. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen!
2019. ápr. 4. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!