Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Paramami vagyok. (? ) Lányom...

Paramami vagyok. (? ) Lányom 20 hetes terhes, most volt genetikai ultrahangon. Napra pontosan tudja, mikor fogant a baba.

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, hogy 1 héttel kisebb a baba, mint amennyi idős. A lányom nem foglalkozik vele, mert ott megnyugtatták, hogy ez nem gond, de én igen. Ígérem, csak addig leszek paramami (szó szerint paramami), míg meg nem születik egészségesen. Tényleg nem gond 1 héttel kisebb súly még csak 20 hetesen? Gondok voltak előtte a lányom egészségével, ezért kérdezlek benneteket, mert őt nem akarom terhelni ilyennel, de aggódom. Írnátok tapasztalatot? Tényleg nem probléma?

2019. ápr. 9. 13:54
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
20. Hát nem. Nem én voltam.
2019. ápr. 9. 18:05
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bizonyára véletlen.Kísérteties a hasonlóság. Ráadásul történetesen 16 hetes volt ott 4héttel ezelőtt...Nem tudom hogy kell belinkelni, de ez az:



"Unokám lesz, aminek természetesen nagyon örülök. A lányom 16 hetes terhes. Többi lent. (? )


Szóval még nagyon korai a terhesség, ráadásul PCOS-t diagnosztizáltak nála. Szerencsére enne ellenére sikerült teherbe esnie viszonylag hamar. Amiért aggódom: már babakellékeket vásárolnak, megvették a babakocsit, pár kisruhát. Annyira félek, ha véletlenül probléma adódna, szerintem összeomlik a lányom. Nem túl korai ez még? Ti mit gondoltok róla? Én parázom túl? Nem szóltam neki erről semmit, de félek."

2019. ápr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
77%
De amúgy neked mi bajod?? Nem lettél körülugrálva, mikor terhes voltál és most bepótolod? A lányod terhességét éled? Mert ez a szintű aggódás nem normális egy nagymamától. A szexnél tartotta a gyertyát, vagy honnan tudsz ennyire részletesen mindenről?
2019. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
68%

"A kérdező kommentje:


Köszönöm az eddigi válaszokat.


8.! Hát pont nem akarom terhelni a saját aggályaimmal, ezért kérdezlek titeket. Mindenkinek megy a hasznos-jel"


Annyira tipikus a válaszod😃

2019. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Igen 24-es. Én nem tudom hogy kell linkelni, de ha megnézed,kettővel fölötted bemásoltam, mert a felvetésemre a Kérdező vadul ellenkezett, hogy ő írta volna...Pedig nekem nagyon úgy tűnik.

Bocs, hogy off, a Kérdezőnek már mindent leírtam, amit gondoltam.(20-as is én voltam).

2019. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
69%
Fejezd már ezt be.... Nem ez az első kérdésed... Annyira negatív vagy, még bevonzzol valamit...
2019. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként abszolút felismerhető a stílus... Hiába állítod, hogy nem te voltál. Kár a gőzèrt.
2019. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Az felnőtt emberek is eltérő méretűek. Ha az orvos azt mondta, h minden rendben van, akkor nincs aggodalomra ok. A baba nem nem fejlődik, csupàn az ÀTLAGOS mérethez képest kisebb, de ha nem az egészséges tartomànyon belül lenne, akkor ezt mondta volna az orvos.
2019. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Ja de, ezt tényleg én írtam. Csak tegnap hirtelen nem esett le a "két tolófájás közötti vásárlás" miatt. Azóta meg nem voltam itt, hogy reagáljak.

Köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 10. 10:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!