Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan főztök folyamatos...

Hogyan főztök folyamatos terhességi hányinger mellett?

Figyelt kérdés
Én most ott tartok, hogy egész napos hányingereim vannak, legszivesebben teljesen elkerülném a konyhát. A hűtőt meg a kamra ajtaját se tudom kinyitni, mert rögtön öklendezek a szagoktól, mosogatni is nehezemre esik. Viszont a férjemnek munkába mindennap kaját kell pakolnom. Igyekszek gyors ételeket elkészíteni, mondjuk szendvicset, vagy amit csak bedobok a sütőbe... Volt már, hogy inkább rendeltem kaját, de úgy érzem, azt se tehetem hosszútávon. Viszont erősen undorodom a kaja szagtól. Ti hogyan oldottátok ezt meg?

2019. ápr. 13. 11:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Sehogy. Megoldotta magának. Szerencsere nem tartott sokáig az az idoazak.
2019. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Én is főzök a férjemnek napi szinten, mert haza tud ugrani ebédelni, és szintén fizikai munka. De aki nem érti, hogy ez a terhesség első trimeszterében miért nem ment a folyamatos rosszullétek és hányások mellett, az nem tudja, milyen rosszul lenni. Hogy megérzed a kaja szagát, és ha szerencséd van, legalább a mosogatóig el tudsz ugrani, nem ott hányod el magad, ahol vagy. Hogy annyira szétmar a gyomorsav, hogy vért hánysz, és négykézláb mész ki még a klotyóig is. Annak a férfinak is gratulálok, aki ilyen körülmények között elvárja a mindennapos főzést meg csomagolt kaját. Nem azt mondom, hogy nem lehet főzni neki, ha amúgy otthon vagy, ő meg dolgozik, lehet, mondom, csináltam én is. De abban a 4 hétben, amíg a fent vázolt szitu ment, addig bizony vagy rendeltünk, vagy ő megfőzött másnapra meló után. Ugyanis nem volt fontosabb a kényelme annál, hogy nekem kb. erőm nincs kimenni a konyháig.
2019. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2. terhességemnél szedtem Antimetilt. Keress rá. Egy kicsit könnyebben tudtam főzni és a nagy lányomat megetetni.

Off: tényleg ne szolgáld ki mindenben a férjedet,mert neki és neked is baromi rossz lesz,ha lesz egy hasfájós ölbebabád. A férjed ugyanúgy el fogja várni, hogy kaját pakolj neki,de neked kb annyira se lesz időd,hogy magadnak összedobj egy szendvicset. Csak egy jó tanács volt,remélem nem veszed zokon. Jobbulást és kitartást kívánok!

2019. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha mar egyszer neki állsz főzni, csinálj jo nagy adagot es fagyaszd le, utána csak előző nap atteszed a hűtőbe, es viheti a munkába az embör.
2019. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
Nagy adagot főzz, rendelj, csinálj szendvicset (ki fogja bírni egy hónapig).Nálunk a férjem főzött, mivel én is napi 8 órában dolgoztam én is, utána pedig csak vegetáltam. Sok sikert a férjedhez.
2019. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket.
2019. ápr. 13. 20:42
 17/22 anonim ***** válasza:
de eskü mi baj van veled, felajánljuk, hogy gondoskodjon már magáról egy nagyon kicsit az a felnőtt ember, miután a másik felnőtt ember éppen rosszul van, erre megkapjuk hogy milyen lusták meg minden szr vagyunk? komolyan nem értem ilyenkor, mért célja egy csomó okos, intelligens, tehetséges nőnek, hogy valami túlkoros óvodás házicselédje legyen egy életen keresztül....
2019. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
amúgy meg főzzél jó szagos kajákat és szenvedj, ha már egyszer te ilyen mintafeleség vagy. meg is érdemled.
2019. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
A rendeléssel mi a baj? Nekem 2 kicsi van itthon, voltak hetek, amikor màr a reggeli zabkàsa főzése közben majdnem lehànytam a tűzhelyet, dehàt enniük kellett, viszont még a kicsi 2 évesnek is lelkiismeretfurdalàs nélkül adtam hetente többször rendelt ételt ebédre. Se rossz anya, se rossz feleség nem lettem ettől, szerintem teljesen felesleges ebből lelkiismereti kérdést csinàlni. Egyszerűen örülni kell, hogy van ilyen lehetőség. Lehet, h nagyanyàink nem felpolcolt làbbal feküdtek, jó esetben mi sem fekszünk úgy, ha nincs baj, de a lehetőségeket kihasznàlni nem bűn.
2019. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A férjem főzött a konyhában, én meg hánytam a vécén.
2019. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!