Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan főztök folyamatos...

Hogyan főztök folyamatos terhességi hányinger mellett?

Figyelt kérdés
Én most ott tartok, hogy egész napos hányingereim vannak, legszivesebben teljesen elkerülném a konyhát. A hűtőt meg a kamra ajtaját se tudom kinyitni, mert rögtön öklendezek a szagoktól, mosogatni is nehezemre esik. Viszont a férjemnek munkába mindennap kaját kell pakolnom. Igyekszek gyors ételeket elkészíteni, mondjuk szendvicset, vagy amit csak bedobok a sütőbe... Volt már, hogy inkább rendeltem kaját, de úgy érzem, azt se tehetem hosszútávon. Viszont erősen undorodom a kaja szagtól. Ti hogyan oldottátok ezt meg?

2019. ápr. 13. 11:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Anyukám hozott főtt ételt, meg hétvégén át is jártunk hozzájuk, meg Anyósomékhoz. Olvastam, hogy Neked ez nem opció. Nekem csak pár hét volt kellemetlen, a 12 hétre el is múltak a rosszullétek.

Nagyobb üzletekben egészen sok opciót rejt a mirelit pult: rántott sajt, rántott hús, rántott hal, van ilyen tejszínes spenót is... Előbbiekhez lehet krumplipürét csinálni (krumpli+tej), utóbbihoz elég egy tál tészta. Lehet még köret az aprított paradicsom, paprika, uborka, oliva bogyó, feta sajt, plusz olivaolaj... (vagy amit ezek közül szeretsz.) Rántott husival, fasírttal, plusz kenyérrel az is tápláló. Pizzát is vehetsz néha... Szóval, ha csak be kell állítani a sütőt, akkor akár utána ki is mehetsz a konyhából, nem kell állandóan az émelyítő kaja szagban "dolgoznod". Ilyesmik jutottak eszembe. Remélem, hamar túl leszel rajta Te is!

2019. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon szépen köszönöm Neked a hasznos tanácsokat! :)
2019. ápr. 14. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!