Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen butaságokat hallotta...

Ti milyen butaságokat hallottatok a terhességetek alatt?

Figyelt kérdés

Korán el kellett jönnöm a munkahelyemről táppénzre de már azt kellett hallgatnom hogy ne lustuljak el mert annál nehezebb lesz a szülés, miből gondolják hogy én egésznap otthon fogok feküdni? 😅🙄 A másik mikor még a neme se derült ki és még csak épp hogy elkezdtem gömbölyödni mindenki azt mondta hogy kislány pocakom van, kiderült hogy fiú 😄

A kedvencem pedig az mikor elkezdik nekem mondani hogy ne hordjam a régi farmejaimat mert elnyomom a gyereket és gerincferdűlése lesz vagy ami a legújabb "delfinhátú" lesz 🤨

Persze ilyenkor csak rájuk hagyom aztán magamba röhögök 😂


2019. ápr. 24. 13:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy csoportban, hogy nem mer elmenni a rokona temetésére, mert akkor megvakul a gyerek... 😂😂😂😂😂
2019. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem anyósom mondta, hogy nem ehetnek a várandósok epret, málnát, ribizlit, mert akkor fekete színű lesz a baba foga....
2019. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!