Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 éves vagyok, első gyerekkel...

36 éves vagyok, első gyerekkel terhes. De a sok negatív vélemény annyira elvette a kedvem, hogy már nem akarom a babát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az abortuszhoz rég túlmentem az időn, elmúltam 6 hónapos, de nem akarom a gyereket, úgy érzem hiba volt teherbeesni...

2019. ápr. 30. 10:55
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
90%

19. Ez így van.

Erett személyiségként, jó anyagi körülmények közé, stabil párkapcsolatba. Én nem kívánom egy gyereknek, hogy a tíz évvel fiatalabb önmagam legyen az anyja.

Persze vannak szuper kladsz fiatal edesanyák is, szerintem ők is nagyon menők.

2019. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
57%
Szuld meg. Utana, ha jon az anyai oszton jon, ha nem akkor add olyanoknak, akik szeretettel fel fogjak nevelni ot! Szerintem.
2019. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
95%

20.

A 35 nem kor, ha valaki figyel magára. Láttam èn (sajnos) 30 éves kétgyerekes anyukát is haldokolni rákban. 😥

Vagy van, aki balesetben hal meg.

Ezekre a dolgokra nkncs recept.

Mindenesetre orvosilag nem indokolt félni. Néhány rendellenesség kockázata nagyobb, ezért vannak plusz tesztek ebben a korban. De amúgy nem számottevően nagyobb a kockázat.

Harmincas korában sokan fiatalabbnak érezzük magunkat, mint húszévesen. Tudjuk, hogy kell figyelni magunkra, pihenni, konfliktust rendezni, vigasztalódni, örülni stb.

Van, aki ezt húszévesen is, azoknak tisztelet jár, én húszévesen inkább csak kétségek közt vergődtem.

2019. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
89%
Ezekkel az emberekkel szóba sem állnék többet. Az édasanyád azt mondja, hogy már inkább hagynod kellett volna? Milyen nagymama az aki nem örül az unokájának? És bocs de innentől kezdve te sem vagy különb ember. Más agyon töri magát de nem jön össze neki a baba te meg ilyen szerencsés vagy és nem akarod a gyereket mások idióta véleménye miatt? Miért lenne önzőség ilyenkor gyereket vállani? Látod te a világot magad körül? Tudod hány nő szül ennyi idősen vagy később első gyereket? Inkább add örökbe, más boldogan felnevelné, te meg menj aztán legyél boldog a téged körülvevő idióta emberekkel.
2019. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
92%
Még valami...keress fel egy szakembert minél előbb, hátha tud segíteni.
2019. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
90%
Ne ekèzzétek már feleslegesen! Egy kismama, aki fél.
2019. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
15%
Meggondolja magát 6 hónapos terhesen, érdekes terhesség elején nem szekáltak? Más meg vár egy babára éveket,mint mi ...
2019. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
20%
Add akkor örökbe, másnak boldogság lesz!
2019. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
87%
Fordulj pszichológushoz... Vagy depresszió, vagy a hormonok... Különben nem hiszem, hogy csak most jutottak volna ezek eszedbe... A többieket amúgy szard le, egyrészt nincs igazuk, másrészt mostmár marhára mindegy... Zárd ki őket az életedből ha kell...
2019. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
25%

20 évesen szültem (akkor akartam), de bocs, több eszem volt, mint most a kérdezőnek, 36 évesen...


Nem akarsz már babázni? Egyem a pici szívedet, hát azért akartál eddig szülni, hogy babázhass? Mert akkor inkább add örökbe. Meg akkor is, ha csak így dobálnád, mert mit mondanak mások...

2019. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!