Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós vagyok, ma tesztelt....

Várandós vagyok, ma tesztelt. A családnak való elmondással is ajánlatos várni a 12. hétig?

Figyelt kérdés
Én most kb 6. hétben járok, a menstruációtól számolva. Megkell várnom a 12 hetet hogy a családnak elmonjuk a férjemmel?
2019. máj. 1. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szívhangot vártuk meg (7. hét) és akkor mondtuk el a családnak, barátoknak később. A családban mi azt is megbeszélnénk, ha missed ab lenne,ezért én vártunk tovább.
2019. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
58%
Mi az első két babat a 10. Heten mondtuk el, most a harmaskat 12. Utan. Igazából nem találkoztunk szemelyesen(messze lakik a csalad), és nem telefonon vagy facen szerettük volna, csak ezért vártunk. Ha baj van, azt is mondtuk volna.. ha úgy erzed, mondd el nyugodtan😊
2019. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!